Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányingerem van és furát...

Hányingerem van és furát érzek a méhemnél. 2 menzim maradt el. a teszt nega 2 is. baba lenne?

Figyelt kérdés

9 éve menzizek és ilyen még soha nemvolt.

most megyek dokihoz.

voltmár hogy késett de ennyi ideig még soha. a teszt nega eggyet reggel csináltam egyet este .lécci ne azt irjátok hogy mennyek dokihoz mert azt én is tudom.

azt irjátiok hogy mi a véleményetek eről


2008. ápr. 20. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem két éve fodult elő hogy 2 hónapig nem jött meg, előtte mindig nagyon rendszeres volt. Nem tudta megmondani a doki hogy miért, baba semmiképp nem lehetett a dologban, mert nem szexeltem.

Barátnőm viszont, negatív teszt mellett volt méhen kívüli terhes, sokáig nem jött meg neki aztán 2 hétig vérzett...

Mindenképpen menj orvoshoz, én akkor is mentem amikor baba sem lehetett a dologban. Sokminden más lehet, nem akarok írni, mert nehogy nekem rémképeket látva menj oda. De jobb a bizonyosság bármitől is legyen.

2008. ápr. 21. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, hogy nem jött meg ennyi ideig. Pedig vagy 8 éven keresztül rendszeres volt. Nem tudom megmondani mitől volt! Nekem is terhességre utaló jeleim voltak, de negatív volt a teszt is, meg a doki is azt mondta, hogy ez nem baba.

Pár nap múlva megjött magától, és azóta sem volt vele problémám!

2008. ápr. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is voltam hasonló szituációban. Nem is olyan régen. Teljesen abban a hitben voltunk, hogy babát várok. Mindkettem örültünk, annak ellenére, hogy a teszt neg. lett. Mondván: csalt.

Az orvosi diagnózis lehengolóbb volt. Mindkét petevezetékemben cystát találtak, amik teljesen elzárták azt. Ezért maradt ki. Rá egy hétre mütöttek.

A sors fintora, hogy néhány hónappal később, pont ez az orvos jelentette be, hogy kisbabát várok!

Remélem nem ijesztettelek meg nagyon.

Szorítok!

Egy 12 hetes kismami

2008. ápr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez idegi alapon is lehet, hogy kimarad a menszesz. Ha mostanában vagy az elmúlt időszakban stresszeltél valamin, akkor könnyen lehet, hogy azért maradt ki. Ha így van, akkor próbálj meg megnyugodni és meg fog jönni. Ha nem akkor az előttem szólók véleménye is igaz lehet.
2008. ápr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
most fogok érettségizni.ha idegileg van ezért lehet.de sokszor volt cystám y multhonapban tuti volt.
2008. ápr. 21. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!