Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.5 hetes kismama vagyok,...

Kb.5 hetes kismama vagyok, létezik, hogy alig van tünetem?

Figyelt kérdés
Egy hete kellett volna megjönnie a menzimnek, ezért három napja és tegnapelőtt csináltam egy-egy tesztet, mindkettő pozitív lett. Viszont semmi hányingerem nincs, nem émelygek, ugyanúgy kívánok mindenféle kaját, nincs szagundorom... a mellbimbóim kicsit érzékenyek, de kb. ennyi. Nagyon nyugtalan vagyok, mert nem tudom, mi van! Ráadásul úgy érzem, minden pillanatban megjöhet a menzim, ugyanúgy fáj, mint előtte szokott! Nyugtassatok meg, hogy ettől még lehet baba! Nagyon szeretnék egy kis pocaklakót! Az a rémálmom, hogy jövő héten megyek dokihoz és kiderül, hogy semmi...
2008. ápr. 20. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugodj meg, a tesztek megbízhatóak, kettő pedig 100%, hogy nem téved. Biztos, hogy van pocaklakód! A tünetek hiánya miatt meg ne aggódj, az első terhességemnél nekem sem voltak, most viszont mindenből kijutott. Hidd el, szerencsés vagy, ne aggódj, hanem légy boldog, hogy sikerült! A "mindjárt megjön" érzés meg sajnos szinte végig van, én is mindig aggódom mikor érzem, pedig tudom, hogy hamarosan elmúlik, és nem lesz semmi baj. A doki pedig a jövő héten azt fogja mondani, amit Te már úgyis tudsz, úgyhogy én is ezúton grantulálok Neked Kedves Édesanya!
2008. ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Annyira jólesik, amit írtál! Most is a sírás kerülget, mint mikor megláttam a tesztek eredményeit...
2008. ápr. 20. 21:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem SEMMI, de igy ertsd: SEMMI "tunetem" nem volt :)

A meg fog jonni erzes normalis, nekem kesobb, 7-8 hetesen kicsit erzekeny volt a cicim, de ennyi.

Nem szedultem, nem emelyegtem, nem hanytam, nem voltam aluszekony, semmi.

Minden jot!

19 hetes kismama

2008. ápr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A 2 pozitív teszt, elég meggyőző, gratulálok!

A fent említett tünetek nem feltétlen velejárójuk a terhességnek, ez mindenkinél más. Örülj neki, hogy jól vagy!

Amúgy nekem csak a 7. hét után jelentkeztek, de csupán szagundor és enyhe rosszulétek, semmi komoly.

Vigyázz magadra/magatokra és minden jót!

2008. ápr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg.Az 5.héten nekem sem volt semmi tünetem.Sőt a hatodikon sem.Csak a hasam fájdolgált egy kicsit.A 7.héten jöttek a tünetek.Ha a teszt pozitiv,biztos ott a kicsi.
2008. ápr. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok a babádhoz! Én egészen a 8. hétig egyáltalán nem éreztem semmit! Csak ez a "mindjárt megjön" érzésem volt. Sokáig nem is vettem észre a babót! A 8. héten lettek érzékenyek a melleim, meg egy kicsit megnőttek, meg délutánonként volt egy kis hányingerem és ennyi. Addig jó míg nem vagy rosszul, sokan kihányják a b...ket is.

18 hetes kismama

2008. ápr. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jaj de jó:) megnyugodtam, hogy akkor nem lehet baj, most már a dokihoz is könnyebben indulok. Jó babavárást minden kismamának!!!
2008. ápr. 21. 08:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Örülj neki, tudod te milyen lehet az ha valaki végig hánnya szó szerint, az egész terhességét, csak gondolj bele. Nem én voltam így, hanem egy ismerősöm. Eleinte nekem sem voltak tüneteim, csak a második hónaptól a 3,5-4 hónapig. Reggeli hányinger, ritkán ki is tettem a reggelit, szédülés, székrekedés stb. Úgyhogy még neked is előjöhetnek pár nap vagy hét múlva, de inkább ne.

Gratula a babához!

2008. ápr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!