Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérvétel esetén a kismamáknak...

Vérvétel esetén a kismamáknak elsőbbsége van?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés tudom, de most vagyok 9 hetes és holnap kell mennem éhgyomori vérvételre, amitől nagyon félek, mert reggelente ha nincs semmi a gyomromban, akár legyen az két szem keksz, akkor nem bírok kiszállni az ágyból, sőt olyan üres a gyomrom, hogy már attól hányingerem van.

Jó lenne, ha minnél hamarabb be tudnék jutni, mert ha ki kell várnom a sort, biztos, hogy ott esek össze...


2012. máj. 2. 08:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Más okból vagy a baba miatt mész?


Nálunk az összes terhességgel kapcsolatos vérvételen kismamák voltak csak, így aztán nem nagy elsőbbségre lehetett számítani. :)


38 hetes km

2012. máj. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egerben a kismamáknak nem kell várni (de csak akkor, ha rajta van a beutalón, hogy "várandós").
2012. máj. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Baba miatt, igen. Ez az első vérvételem...
2012. máj. 2. 08:37
 4/10 anonim ***** válasza:
A XXII. kerületbe nincs elsőbbség. Olvastam, hogy van olyan sztk, ahol külön vannak a kismamák.
2012. máj. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Esetleg mikor beadod a papírt, kérdezd meg, hogy nem lehetne-e előre venni téged, mert nagyon rosszullevős időszakodat éled. Hátha jófejek. :)


Sok sikert! :)

2012. máj. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is külön van a kismamáknak vérvétel, így nincs elsőbbség, hiszen mindenki az. :) Egyébként én is azt tudom csak ajánlani, hogy mikor beadod a beutalót, szólj, hogy nem vagy jól!
2012. máj. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszokat! Megpróbálok szólni az érdekemben, hátha... :)
2012. máj. 2. 09:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Én mamikkal és papikkal járok vérvételre.. :) Én úgy oldom meg, hogy a lehető legkorábban odamegyek, így tökmindegy mennyien vannak, általában az első 3om emberben benne vagyok, aki beadja a papírját, így nem kell a "kedves" beszólásokat hallgatnom.Ha tudod vidd magaddal a párodat, sokat segít hidd el.Engem lefoglal, és addig sem gondolsz egy finom reggelire.. :)
2012. máj. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szintén XXII. kerületbe járok az sztk-ba és nincs elsőbbség. Szépen végig kell várni, amíg mindenki végez és min. 20-an mindig vannak az ember előtt. :(
2012. máj. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csepelen külön vannak a kismamák, gyerekek és a terheléses cukorra jövők, így valamivel kevesebbet kell várni. Bár, az összes hülye, aki nem tud olvasni, lehúzza oda a sorszámot, majd nem érti, hogy neki miért kell másik ablakhoz menni! :-)
2012. máj. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!