Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor és mennyire sötétedett...

Mikor és mennyire sötétedett el nektek a mellbimbóudvarotok? Az lehet, hogy már az együttlét után 10-11 nappal vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Háááát, nem tudom, ez a hiperpigmentáció jóval későbbi tünet, de mindig lehetnek kivételek. Nekem csak a 32. hét körül jelentkezett ez.


38 hetes km

2012. máj. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor biztos csak beképzelem, mert van amikor megint világosabb, és néha olyan, mintha sötétebb lenne egy picit.
2012. máj. 1. 17:20
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem már a terhesség elején sötétebb lett látványosan, mint előtte normálisan volt.

A vége felé lett teljesen sötétbarna.

2012. máj. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mennyire az elején?
2012. máj. 1. 20:11
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi mégnem is sejtetettük az első lányunk tervezésekor,hogy baba lehet a dologban (pé után 8 nappal),mikor reggel rohanoka páromhoz vissza a fürdőből,hogy nézze már meg a cicim,mert a jobb sokkal nagyobb...ÉS szemmel láthatóan nagyobb volt,estére meg be is barnult a mellbimbóm és az udvar!Be is jelentkeztem a nődokihoz,hogy tuti valami bajvan...

De kiderült,hogy babánk lesz...



A másodiknál pé után 9 nappal már tudtam magamtól is,bár a szopizó lányom is közölte,hogy: Anya babi bent


2 éves kislány és 39 hetes pocakcsajszi anyuja

2012. máj. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mennyire lett sötétbarna?
2012. máj. 1. 20:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát hogyőszinte legyek már nem emlékszem,mert azóta még nem állt vissza (2009.március...)mertfolyamatosaszopi és a terhesség :)


Szóval nem tudom milyen volt előtte :)

Ne haragudj,de szemmellátható volt,mert megijedtem... a méret különbségtől és a színtől is!

2012. máj. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is már hamar megnőtt a mellem,de most kezdett el 1-2hete barnább lenni a bimbó széle és a mellette levő bőr is.És csak annyira lett barna,mint ha a fehér bőrre napoztam volna kicsit.Tehát nem annyira látható.18hkm
2012. máj. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De akkor ha egyszer besötétül, akkor nem váltogatja a színét, igaz? Úgy értem, hogy a szülésig ugyanolyan marad, nem lesz világosabb, mint előtte.
2012. máj. 2. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!