Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 Hetes vagyok és ma vettem...

8 Hetes vagyok és ma vettem észre hogy picit barna folyásom van ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 20. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az orvosom azt mondta, hogy minden ilyen dologgal hivjam fel ot, mert lehet, hogy nem jelent semmit, de jelenthet rosszat is.

En elmennek vizsgalatra, biztos, ami biztos!

2008. ápr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek az előttem válaszolóval. Az én dokim is azt mondta a legelejétől,hogy ha bármikor vérzés vagy barnázás lenne,egyből hívjam.

Inkább nézzenek meg feleslegesen.

2008. ápr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azonnal menj dokihoz!!! Én az első babánkkal amikor elkezdtem barnázni akkor már sajnos nem volt sehol sem, felszívódott. Most a második terhességemmel(ami gyakoralatilag első baba lesz), szintén elkezdtem barnázni, és kaptam rá gyógyszert és még volt hogy utána egyszer szinte ömlöttem, és azt is hittem hogy most is nagy lesz a baj, de hála Istennek semmi baj csak veszélyeztetett lettem és sokat kellett feküdnöm. A lényeg ne emelj, és most pihenj sokat! Reméljük nem lesz semmi gond! Azért is menj orvoshoz, mert az aggódás sem jó, no meg ha véletlen, a baj jele is lenne, bizonyos esetekben még visszafordítható, gyíógyszerrel.

Sok sikert.

31 hetes kismama

2008. ápr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, h hormonpotlassal lehet segiteni, Utrogestan stb, de ahhoz is gyorsan orvoshoz kell menned, h felirhassa.
2008. ápr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is 8 hetesen barnáztam, a doki megvizsgált, nem talált semmit, el is múlt. Majd 11 hetesen újra előjött, egy hétig barnás folyásom volt és aztán egyik reggel elöntött a vér, aznap voltam 12 hetes, irány a kórház, megállapították, hogy van egy haematomám, ez egy bevérzés, a méhlepény nem túl jó helyen tapadt, szóval most már 1 hete csak fekszem és még 1-2 hétig kell, mert még mindig barnázok. Javaslom, nézesd meg magad az orvossal, nehogy ebbe a helyzetbe kerülj!
2008. ápr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz!!!!!Én is barnáztam,gyogyszert is kaptam.Sajnos a 8.héten elhelt a magzat.Tehát irány a doki!!!!!Szoritok!
2008. ápr. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!