Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire nagy probléma, hogy...

Mennyire nagy probléma, hogy a fehérvérsejt 4x több, mint a maximum határérték? Mire kell gondolni ilyenkor terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Maximum 4/ látótér normális, nekem ez a szám 15 lett.
2009. jún. 22. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A labor nem tudja, hogy terhes vagy a normál a a terhes az sokkal több szokott lenni. Ez minden terhesnél így van.
2009. jún. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szóval "a normál a 4 ..." Bocs.
2009. jún. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!Én 2 hete voltam vérvételen.Én is meglepődtem,hogy magas a fehérvérsejtszám és minden vörösvérsejttel kapcsolatos dolog pedig alacsony.Megmutattam a dokimnak,ő elmagyarázta,hogy ez kismamáknál így van.Azért,mert a keringő vér mennyisége nő,így hígul.Ezzel semmi gond,nekem még annyit mondott,hogy egyes sok piros dolgot.Eper,málna,ribizli stb.Bár Te nem írtad,hogy a vörösvérsejtjeiddel probléma lenne.

Boldog babavárást!

17 hetes km

2009. jún. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet eltérés, de hagyon kiugró lehet valami gyulladás is rátesz a dologra, pl. nem voltál megfázva, fogászaton, vagy nem volt valami hasonló mostanában? az s befolyásolhat. mindenképp beszélj a dokival, hogy megnyugodhass, de szinte biztos, hogy nem lesz semmi baj!
2009. jún. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!