Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 18 hetes AFP után mindenki...

A 18 hetes AFP után mindenki megy genetikára?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 20. 09:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
az afp a 16. héten van! utána 18-21 hét között uh!
2008. ápr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az előttem szóló jól írja,az afp 16. héten van, utána uh a saját orvosodnál.Ilyenkor kicsit jobban megnéz mindent. Ha az afp értéked nem jó,akkor kell genetikushoz menni. De biztos jó lesz! :)

2008. ápr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
De nem igaz, hogy mindenki megy genetikai ultrahangra, nekem sem volt. Azt egy bizonyos kor felett csinálják. Én csak 20 voltam amikor terhes voltam, nekem nem csinálták.
2008. ápr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az első két válaszoló jól irta.

AZ előttem válaszolónak. Genetikai uh-ot mindenkinek csinálnak. Ez kortól független. Multkor pont volt előttem egy 17 éves lány. Ez egy kötelező uh vizsgálat.

2008. ápr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Akkor a genetikai vizsgálat egy uh vizsgálat?

Bocsi amúgy nem jól írtam 16 hetesen megvolt az AFP és most 18 hetesen volt uh, mindkettő nagyon jó lett.

Csak egyik ismerősőm kérdezett rá, hogy én miért nem mentem be utána a genetikára, én mondtam hogy nem nekem senki nem mondta, de ettől függetlenül nem tudom. Szóval akkor nem minden esetben küldenek?

2008. ápr. 20. 10:16
 6/13 anonim ***** válasza:
Kötelező, és vinni kell az afp eredményt.Ez alapján nézik, hogyha rossz az eredmány jobban ráfekszenek a genetikaival arra a területre , de nézik a vesék működését és mindent.Hogyha itt találnak vmit akkor még kontrolálható vagy elvehető a baba.
2008. ápr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is csak jóval később tudtam meg, hogy a 18 hetes uhot genetikai uhnak nevezik. Semmiben sem különbözik a normál uhtól, csak jobban megnézik a baba belső szerveit.

Tehát ne izgulj, te is voltál, és mindenki volt genetikai uhon:-)

2008. ápr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A genetikai ultrahang MINDENKINEK KOTELEZO!!!!!!Az egy fonto vizsgálat!Olyan nincs h a doki nem csinál!Ha meg mégis akkor én dokit váltanék!A baba az elso!
2008. ápr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én most voltam a 18. uh-n. Az AFP-m magas lett de mivel ikreket várok ez normálisnak mondható. Kérdeztem nem kell másfajta vizsgálat is mivel már 35 elmúltam. Azt mondta az uh- minden rendben Ő nem javasolja. De én azért felkeresek mást is több szem többet lát alapon. Amúgy a magzatvizvételnek (ez már genetika) én sem vetném alá magam ha amúgy az uh-n minden jó! :))

Kérdezz rá a dokidnál még egyszer, inkább 2x mint egyszer rosszul dönts!

2008. ápr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Akkor ami nekem volt uh tegnap előtt amikor is 18hetes és 4 napos voltam akkor az az volt? Ott lemérte a paramétereit, hasonló volt a 12. heteshez, és ugyanolyan kis papírt kaptam.

Akkor ezek szerint volt genetikám is?

2008. ápr. 20. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!