Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes előszőr 4d...

Mikor érdemes előszőr 4d ultrahangra menni, érdemes elmenni a 13. héten?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 19. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szíja!Lapoz vissza a 2 oldalra pont tegnap tették fel ezt a kérdést.Elég sokan válaszóltak rá.Szép baba várást!14 hetes pócak babás
2008. ápr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdemes!ekkor még picike nagyon,ha van pénzetek kétszer menni akkor a 19hét körül érdemes,de ekkor is még soványka és a 28-32hét körül.Ekkor már van rajta husika,utánna már nem érdemes,mert annyira nagy nem tudják egyben nézni.Boldog babavárást.Mi a betöltött 28héten megyünk-hétvégén:)
2008. ápr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Mindenképp érdemes!!!! Én voltam 12, 16 hetesen is. Nem azért mert felvet a pénz. Pont ellenkezőleg. 12 hetesen még egészben ráfér a monitorra, 19 hetesen már nem! Nekem gyönyörű látvány volt, dvd-ém is van, már rongyosra néztük. És megérte! VIszont a 16 hetesen lustizott, ott már szopizta az ujját, de nem uszkált annyit. Én mennék akár hetente! Nagyon boldog babavárást!
2008. ápr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Ha többször akarsz menni, illetve genetikai dolgok miatt akkor igen, de ha csak egyszer, akkor nem érdemes hidd el! Mindenki írja, hogy érdemes, de nem!!!!! Még nagyon korán van, még nagyon soványka. Én a 22. héten voltam és most visszagondolva még az is korai volt. Menj a 25. hét után, mert akkor már van a kis pofiján annyi husika, hogy tényleg majdnem úgy néz ki a kismanó mint születéskor. Gondolom nem egy kis sovány, törékeny gyerkőcöt szeretnél látni, hanem olyat akin már rendesen észrevehetőek a családi vonások :-) Még várj egy picit.

További szép babavárást.

2008. ápr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszolót szeretném megcfolni és egyben ajánlani a 4D-t! Merthogy nem szépségre megy 12 hetesen az UH, hanem az egészségre. Nekem szükség volt a genetikánál erre. Fejlődésbeni szempontból biztosabb eredményt ad, mint a 2D. A 4D nem csak gyönyörködésre szolgál!!! Persze akinek erre van csak szüksége, elég a 28. hét után elmenni. Egyébként egészségügyi szempontból a másállapot alatt 4 alkalom ajánlott. 12. hét, 18. hét, 28-32.hét, és a 36 hét körül (ezt már nem tudom pontosan). Én már kettőn túl vagyok és örülök, hogy elmentem a vizsgálatra. 12 hetesen igaz, hogy "nem lehet benne gyönyörködni", de én a körvonalai látványától és a pici szívének dobogásától is majdnem elsírtam magam! A döntés a Tied! Boldog babavárást!23 hetes kismama
2008. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!