Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés amikor a baba...

Milyen érzés amikor a baba csuklik?

Figyelt kérdés
Nem érzem és nem tudom,hogy ez normális-e?Mindenkinek csukilik vagy hogy is van ez?Köszönöm a válaszokat.23hetes mami
2008. ápr. 19. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 37 hetes terhes vagyok és kb.1 hete vettem észre,hogy csuklik a babám.Ütemesen egy pontban érezni,nem olyan mint amikor rugdos.Szerintem ilyenen ne aggódj,hogy te még nem érzed,lehet,hogy nem is fogod,23 hetesen biztosan nem.Én is azt hittem,hogy az én babám nem fog csuklani,de mégis.A doki azt mondta,hogy normális.Nyel a magzatvízből.Remélem segítettem.Boldog babavárást!
2008. ápr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Az én törpim 27 hetesen csuklott először.Rögtön rá fogsz jönni,hogy csuklik,nem lehet összetéveszteni mással.Elöttem már leírták,ütemes ugrálások ugyanazon a ponton,ha ráteszed a kezed(vagy a párod)akkor is folytatja.29 hetes kismami
2008. ápr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Kicsit megnyugodtam:)
2008. ápr. 19. 17:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!