Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes kortol lehet...

Hány hetes kortol lehet otthon magzati szívhangkészüléket használni, és hol lehet venni, és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 19. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
de minek az? valami gond van a terheséggel? mert ugye ha nem tudod mit csinálj ha níncs szívhang akkor minek az? ha meg arra vagy kiváncsi szaájos-e azt a doki megnézi neked, ílyet még nem hallottam hogy otthoni magzati szivhang figyelö.
2008. ápr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Én is szerettem volna, de azt mondták, hogy naponta max 2szer lehet használni és csak addig amíg megtalálod a picurkát! Úgyhogy már én nem vettem, mert 18 hetes vagyok, és mostmár ő jelzi, hogy igenis ott van, és tud rumlizni! Boldog babavárást!

2008. ápr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges erre kidobni 20 ezer forintot...Lesz még elég költséged mire kibíjik a pici,nem kell még csinálni is magadnak.Nem kell állandóan ultrahanggal bombázni a kicsit.A magzatdiagnosztikai vizsgálatok,amikor max havonta egyszer kap UH sugarakat nem ártalmasak,de nem tenném tűzbe a kezem,hogy a napi kétszeri UH sugárzás biztos nem ártalmas-e.
2008. ápr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem van!!! Nem 20.000 ft volt, csak 9000. Az omker-ben vettük,ha beírod a google-ba,kidobja,hogy hol van. Én kb 19-20 hetesen vettem,és engem igenis megnyugtat!!!!!!!!!! Nem mindig halljuk tisztán,mert az igaz,hogy nehéz megtalálni. Ja,és nem ártalmas.. Kicsit túlzásba visszük ezt az aggódást.. Vedd meg nyugodtan!!
2008. ápr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi nemrégen szereztünk be egyet, nem volt egyszerű, mert nem nagyon lehet kapni. Az AngelSounds tipusút már a 12. héttől lehet használni.( Ha beütöd a Google-ba sokmindent olvashatsz róla, többek között, hol szerezheted be) Nekünk nem jött össze egykönnyen a baba, és közben is előfordultak problémék, egyszóval sokat idegeskedtünk. Ezért a párommal úgy döntöttünk, hogy jobb egy nyugodt kismama, mint egy feszült:)

Ha az ember megijed, úgyis elszalad az orvosához, hogy megnyugtassa, az esetenként 4-5 ezer forint, akkor ez szerintem is jobban megéri. És mindig kéznél van, és egyáltalán nem ártalmas. Ultrahangot is csak azért csinálnak ilyen ritkán, mert ennyit finanszíroz a jó magyar Tb. De, he elmész magán nőgyógyászati rendelőbe, akár 2 hetente, minden további gond nélkül megcsinálja a doki az ultrahangot, csak éppen fizetni kell érte. Én nem bántam meg, hogy megvettük, sőt imádjuk! És apa is szeretni hallgatni a pici lánya szívecskéjét és rugdosásait. És a terhesség vége felé, amikor már nem sok hely van a baba számára,alig mozog majd. Ide is nagyon sok kismama ír emiatt,hogy megnyugvásra vígasztalásra találjon. Ezzel legalább megelőzhető, hogy több órán át, akár egy napon át csak azon aggódj, vajon minden rendben van-e a picivel. Úgyhogy szerintem vedd meg nyugodtan, én tiszta szívből ajánlom mindenkinek, akinek van "felesleges" 10 ezer forintja. Szerintem a nyugalomért nem sok ez az összeg.Boldog babavárást kíván egy 23 hetes kismama

2008. ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!