Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfázhattam, fáj a tüdőm,...

Megfázhattam, fáj a tüdőm, köhögök sokat. Az a rossz, hogy asztmás vagyok, és így súlyosabbak a tünetek. Van Ventolinom, amit használok, és van egy másik, egy steroid tartalmú por (Seratide), amit be kell lélegezni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
De az utóbbit nem merem szedni a steroidtartalma miatt, bár tudom, ha használnám sokkal könnyebb lenne, közel sem fulladnék ennyit. Mit javasoltok, van erre valami természetes gyógymód, vagy esetleg használjam a gyógyszert? Esetleg van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Orvoshoz csak jövő héten tudok menni. 10 hetes kismama vagyok.
2008. ápr. 18. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne merj beszedni semmilyen gyógyszert anélkül hogy beszélnél dokival.Fulladásra ,próbálj meg mentolos és eukaliptuszos illóolajokkal inhalálni,és aromaházzal párologtass mindig.Az a köhögésre is jó+ hársfatea sok mézzel!!Remélem tudtam segíteni.Mielőbbi gyógyulást!!
2008. ápr. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia!En is asztmás vagyok,a terhességem elott én is Seretide-ot szedtem,aztán a dokim lecserélte Ventolinra!Nekem bevált!Kulonben is egy kis ido mulva meg fognak szunni ezek a nehézségek,ebben a terhesség maga is nagyban hozzájárul és a hormonváltozás is!!A Ventolint nyugodt szívvel fújasd,a babának nem ártasz vele!Ugy használd ahogy a dokid mondja.Azzal ártanál a leginkább a babának,és magadnak is ha nem használnád!En a 20.hétben járok,Ventolint használom,asztmás tuneteim pedig totál megszuntek!!
2008. ápr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!