Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mellbimbó udvaromon olyan...

A mellbimbó udvaromon olyan kis duzzanatok azok mik? Mirigyek?

Figyelt kérdés
5 hetes vagyok.És nagyon fájnak a melleim csak kiváncsi vagyok mik azok a dudorok...Köszike a rgi kérdések közt nem találtam ilyet.
2009. jún. 20. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Igazándiból nem tudom,h mik azok,vagy mi a nevük,de ha ez megnyugtat nekem is vannak! És látta a dokim is,meg a védő nő is őket de mondtak semmi olyat,h baj lenne!az elején nekem semmi tünetem nem volt,csak a cicim fájt a fogamzás után 5 nappaltól,meg rentgeteget aludtam!Már nem fáj a cicim sem!Én kenegettem azt is terhességi csíkokra való olajjal!

Boldog babavárást! 15+6 kismami!

2009. jún. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is fáj a cicim csak valamelyik nap észrevettem azokat a kis gumokat vagy miket de köszi megnyugodtam csak ilyet még nem láttam...Most mindentől be vagyok parázva mert ugye minden uj..:))Köszönöm és neked is boldog babavárást és könnyű szülést!
2009. jún. 20. 10:31
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja a az alvás hát ennyit még életemen nem aludtam simán elalszok pár msodperc alatt bármikor csak be kell csuknom a szemem...Gondolom ez is elmulik majd...
2009. jún. 20. 10:32
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Szia!Nekem is volt a cicimen olyan.Mind 3 terhességnél.Ne izgulj semmi baj!:)Az alvás meg azért van mert a tested most több energiát használ fel mint máskor.Elfog múlni.Lesz olyan hogy tele leszel energiával és kirobbanó leszel.Ez kb a 20. hét környékén lesz.

Szép baba várást!:)

2009. jún. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mostmár teljesen megnyugodtam...:-))
2009. jún. 20. 10:38
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még így majd 16 hetesen is sokkal aluszékonyabb vagyok mint régen!én régen éjszakáztam is és most egy egész napos program után néha alig bírok lezuhanyozni olyan fáradt vagyok!rögtön az elejétől nem dolgozhatok!de én azt hiszem nem is bírnám!Le a kalappal azok előtt a kismamikkal akik sokáig dolgoznak!
2009. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én most itthon vagyok szabin de hát nem tudom mi lesz velem ha melózni kell mennem ..:-)) multhéten is simán lehajtottam a fejem az iróasztalomra a munkahelyen és elaludtam egy órára..de nem keltettek fel és jól esett igaz tudtam volna még aludni...de amig nem tudtam hogy baba van addig is nagyon álmos voltam mindig..
2009. jún. 20. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!