Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért hányok még mindig? 31...

Miért hányok még mindig? 31 hetes kismama vagyok.

Figyelt kérdés
Még mindig minden reggel hányok, de amikor front jönn, akkor az nap biztos rókázok egésznap. Normális ez?
2008. ápr. 17. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Állítólag vannak, akik végighányják az egész terhességet. Ha a súlyod rendben van és iszol eleget, akkor nem olyan gáz (gondolom az orvosod tud róla). Viszont a fogaidra vigyázz, amúgyis nehéz időszak ez nekik, még rátesz a jó savas hányás is egy lapáttal. Moss utána fogat vagy rágózzál!

2008. ápr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én végighánytam a második terhességemet. Kevés olyan dolog volt ami megmaradt bennem. Még szülni is ugy indultam el,hogy előtte meglátogattam a wc-t.
2008. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!