Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kecskeméti Dr. Nemes Andrásr...

A kecskeméti Dr. Nemes Andrásról milyen véleményetek van?

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 10:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

én most jártam nála 21 hetesen elősször és utoljára.

Hihetetlen,hogy mekkora bunkó emberek vannak.

két kérdést tettem fel és mind a kettő válaszával nagyon bunkón megsértett.Elmondta nekem,hogy a méhlepényem a melső falon közel a méhszájhoz van.nekem Ez új volt mert eddig erre nem tértek ki ,még az első terhességemnél sem.Megkérdeztem,hogy ez mit jelent.Erre ő azt mondta,hogy nem fog nekem biológia órát tartani.És odafordult a férjemhez és azt mondta neki,hogy a felesége reménytelen neki mondja el ő értelmesebb.Szóval szinte lehülyézett.Nem vagyok orvos nem tudtam,hogy mit jelent,mostmár utánajártam.Ott rohadt ideg lettem és nem is tudtam figyelni arra amit mondott.Utánna egy másik dologra mondta,hogy "ezt magyarázzuk azzal"Én megkérdeztem tőle,hogy :"magyarázzuk vagy magyarázhatjuk azzal,hogy...." montam én mert nem mindegy,csak,hogy biztos legyek benne mert a magyarázzuk az olyan ráfogós kifejezés,szerintem.

Erre ő azt mondta,hogy én kétségevonom az ő szakmai tudását,hogy kébzelem ezt, ő ezzel a lelettel amit kiad, a vagyonával felel...

És ezekutám még megkérdezte van e kérdésem...

60km utaztam ultrahangra ,másfél órát vártunk rá amire befáradt,rohadt bunkó volt,és ezért fizettem 15000.-ot.

Azthiszem Aki 30000.-ft-os órabére dolgozk attól elvárhatnám,hogy a seggemet is kinyalja.

Annyira megsértett,hogy hazáig bőgtem,végülis a gyereknek biztos nem árt(.....

Lehet,hogy a toppon van szakmailag,de valami hihetetlenűl nagy tirpák egy ember.Egy orvosnak azért az emberekkel is tudi kell bánni,mert mindenki érző lény,főleg egy érzékeny kismama.

Szóval csak annak ajánlom akinek a fülén simán áthalad a bunkó beszólása.

Más szakmailag elismert nőgyógyász is van.

2009. okt. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Kérdező vagyok.

Megszületett a kisbabám.Most 9 hetes.Láthatóan semmi jele azoknak a borzalmaknak amit ez az ..... mondott.Ha lesz még babám messzire elkerülöm ezt a bunkót.

2009. nov. 10. 13:05
 13/15 anonim ***** válasza:
52%
Gratulálok! Sok boldogságot nektek és jó egészséget!
2009. nov. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is sok boldogságot kívánok!

Nem értem egyébként, hogy miért ide írogatunk, ahelyett, hogy bemennénk egyenként és elmondjuk a véleményünket?

Ma már simán van erre lehetőség, hiszen van helyette sok más orvos.Mindig elfelejtjük, hogy ez csak egy szolgáltatás amit a pénzünkért végez. Nem értek azzal egyet, hogy jó szakember, hiszen ahhoz hozzátartozik a megfelelő kontaktus a beteggel is.

2009. nov. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
65%

Sziasztok!

Gratulálok a babához utólag is!

Két gyerekemet szültem nála, sz elsőnél semmi probléma nem volt, bár kissé mogorva stílusban adta elő, de nem zavart. Most másodszorra viszont már bánom, hogy nem hagytam ott a terhesgondozás kellős közepén. Ezt amit most csinált nem lehet terhesgondozásnak nevezni. Jártam nála a 9 hónap alatt kb.4-szer 5 percet, és ezért elkérte a 12.000-t alkalmanként. 37 hetesen pedig amikor elfolyt a magzatvizem hajnalba, beküldött a kórházba azzal a szöveggel, hogy úgyis értesítik, ha beértem. Ehhez képest várhattam rá 4 órát, mikor is úgy szóltak utána, hogy jöjjön, mert már 4 ujjnyira tágultam. Mivel programozott császárra voltam kiírva ( a 16-os dioptriám + elvékonyodott retinámm miatt) nem kellett volna elkezdeni nyomnon, végül nagy kegyesen 20 perces késéssel befáradt a doktorúr, és csak akkor kezdett el intézkdeni. Már voltak akkorra enyhe tolófájásaim is, szóval az utolsó pillanatban kapták ki a kicsi lányomat. Senkinek soha nem fogom ajánlani.

2009. dec. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!