Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 éves vagyok és az életkorom...

37 éves vagyok és az életkorom miatt nem kellett semmijen külön vizsgálatra mennem. Normális ez?

Figyelt kérdés
Amúgy minden más lelet rendben uh rendbe.
2008. ápr. 17. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem 35 felett magzatvíz vételt szoktak csinálni, de lehet, hogy nem minden doki ragaszkodik hozzá, és ehhez a kismamának is hozzá kell járulnia, mert még ha minimális is, de van vetélési kocskázata.

Ha minden leleted rendben és az orvos sem mondta, akkor szerintem nem kell. Manapság már olyan nem ritka, hogy 37-38, sőt 40 évesen szül valaki.

2008. ápr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
18.hetes kismama
2008. ápr. 17. 14:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem nem sok 35 év feletti kismama ismerősöm van, de nekik kivétel nélkül megcsinálták a magzatvíz vételt.Pedig nem is egy városban fognak szülni.
2008. ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

35 felett szokott lenni plusz vizsgálat. De ha a leleteid jók, nem hiszem, hogy izgulnod kéne:-)

De ha megnyugtat, kérdezz rá a dokidnál.

2008. ápr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy 35 év felett nem dönthetsz arról, hogy kérsz-e magzatvíz-mintavételt vagy sem, hanem kötelező. Ezen kívül nem hiszem, hogy van más eltérő vizsgálat a 35 év alattiakhoz képest. Üdv: 33 éves 32 hetes kimami. :)
2008. ápr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, uccsó válaszoló voltam. Közben eszembe jutott, hogy volt egy ismerősöm, aki már 37-38 éves volt, amikor terhes volt (ráadásul ikrekkel) és rajta nem végeztek magzatvíz-mintavételt, mert nem járult hozzá. Tehát akkor úgy tűnik mégsem kötelező. Bocs az előző válaszért!
2008. ápr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!