Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire veszélyes az autózás...

Mennyire veszélyes az autózás a babára nézve? Legutóbb 100 kmt tettem meg, és eléggé keményedett, fájt a pocim, most a dupláját kellene megtennem, nem tudom, vállalkozzak-e rá.26. héten vagyok

Figyelt kérdés
2008. ápr. 17. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én 27 hetes vagyok, és viszonylag sokat autózunk mi is, de én azt vettem észre, hogy olyankor nyugodt, mármint nem mocorog. Én autózás közben soha nem éreztem keményedést.

Nem biztos, hogy az utazástól volt. Ha hosszabb távra mentek néha álljatok meg, hogy járkálhass egy kicsit. Ha nem te vagy a sofőr próbálj minél kényelmesebb pózt találni magatoknak.

2008. ápr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Néha nekem is kényelmetlen az autóban, pedig én csak rövid távokat megyek és nem is minden nap. Ha érzed, hogy keményedik a hasad és kényelmetlen a sok ülés, akkor állj meg pihenni egy parkolóba, sétálj egy kicsit.

Szedsz magneB6-ot? Az is jó a keményedésre.

27 hetes kismami

2008. ápr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen szerezz be 1 terhes övet. Én észre vettem hogy ha vezetek akkor valamilyen szinten izgulok hogy "csak most ne történjen semmi" és ilyenkor bekeményedik a hasam.

Szerintem ez a stressztől és az izgulástól van.

Azóta nem is vezetek.

Üdv: 27 hetes kismami

2008. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!:-)
2008. ápr. 17. 15:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én 23hetesen tettem meg 500km és semmi bajom nem volt.Annyi,hogy 1-2 oránként megálltunk és többször körbesétáltam az autot.2szer2 MagneB6 szedek naponta,lehet,hogy az segitett.Beszélj orvosoddal.Minden renben lessz.
2008. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!