Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36-37 hetes kismamik, titeket...

36-37 hetes kismamik, titeket is kikészít a front?

Figyelt kérdés
Görcsök jönnek-mennek, keményedek, mindenem fáj egész éjjel nem aludtam... Hogy vagytok?
2012. ápr. 13. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Pont így, mint te... Már mondtam itthon mindenkinek, hogy még 2-3 ilyen front, és kiírt nap ide vagy oda, én megszülök! :) Már a második babánkat várom, az elsőnél azt se tudtam, mi az a jóslófájás, most viszont...! A derekam ropog, a babám is hol fél napot átalszik, hol meg forog a pocakban, mint a motolla.


Az alvásról már letettem, az nekem már a 30. hét óta nem igazán megy.


Nem baj, most már fél lábon is kibírjuk!!!

Könnyű szülést, egészséges porontyot! :)


36 hetes kismama

2012. ápr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom!36 hetesvagyok!

Ma keményedtem kb 3*!De egész nap mentünk akétévesemmel,ügyintéztünk...

Pedig nagy ababa is!

Éjjel is alszom végre,max 1*megyek pisilni!


Nekem belső vesekatéterem volt a 33.hétig,nekem addig iszonyat fájdalmaim voltak,lehet azért viselem ilyen jól most,én nagyon felszabadult vagyok végre!

2012. ápr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hű, utolsó, örülök, hogy most egy picit könnyebb! :))


Nem tudom lányok, nekem lassan egybefüggően görcsöl, én már arra is gondoltam, hogy megnézetem magam...

2012. ápr. 13. 17:35
 4/9 anonim ***** válasza:

mikor nekem egybefüggően görcsölt a hasam, bekerültem a kórházba és bent fogtak vagy 5 napig :( vissza kellett tartani, szerintem ha bizonytalan vagy inkább nézzen meg egy doki

39 heteske :)

2012. ápr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is tusoltam délután egyet langyos vízzel, mert a jóslóim eléggé erősek voltak. Azóta hál'istennek jobb.


Kérdező, feküdj, pihenj, ha van magnéziumod, vegyél be, és nyugiiiiii! :)

2012. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én még ugyan csak 20 hetes vagyok, de nehezek ezek a napok, ma is fejfájás, keményedés már most - marok számra magnézium, alvás...:S jobbulást!
2012. ápr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


a vesés vagyok! :)


Szerintem is egy jó lengyos zuhi,derékra pocakra,és háthakönnyebb lesz...Ha nem akkor lehet tényleg nézesd megmagad inkább!


Nekem az elsővel 31 hetesen indult be,visszatrtották,de utána csak 39+4-re született végül:)


Még meddig szedtek magnéziumot???


Nekem azért engedte adoki a 37. hétig,mert a férjem csak elvileg a 39. hét elejénér haza...Reménykedem,hogy egyben maradunk addig,mertcsak jó lenne ha a kétévesem Apával lenne!:)


Remélem jobban vagytok!

2012. ápr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket, magnéziumról én a héten lettem leállítva, de most még bekaptam egyet. :)

Egy darabig figyelgettem, rendes 5-7 percenként jöttek a görcsök, de most 20 perce hála Istennek semmi, ajánlom, hogy így is maradjon. :))

2012. ápr. 13. 18:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csak 31 hetes vagyok, de engem is megviselnek frontok. Keményedek, joslóim vannak és egész este szenvedtem a pocakfájdalomtól, ami ráaadásul kő kemény volt... :( Sajnos engem már ezelőtt is megviseltek a frontok, az egyik hideg frontnál úgy görcsöltem, hogy kinyílt a külső méhszájam... Ha ilyen sok front jön és mindre így fogok reagálni, akkor nem túl valószínű, hogy túlhordom a babám :D
2012. ápr. 14. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!