Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18. hetes 37 éves kismama...

18. hetes 37 éves kismama ikergyermekel 3,67-es MOM (132,2 ng/ml) AFP nem túl magas? Dokim szerint ikreknél ez igy van.

Figyelt kérdés
Uh- mindent rendben találtak (gerinc,koponya, has -zárt).
2008. ápr. 17. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta az orvos, hogy a magasabb érték ikerterhességre utal. És egyébként külföldön már nem is csinálják, mert annyira megbízhatatlan vizsgálat. Csak minket kínoznak ele.
2008. ápr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne aggodj,igen az ikreterhességnél magasabb az afp értéke!Ha valmi baj lenne akkor a doki mondta volna és mindenhol azt olvastam h ikerterhességnél magasabb az érték!Boldog babavárást!19 hetes kismami
2008. ápr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia.nekem is magas volt az érték.de ne izgulj mert ez csak az ikerbabák miatt van.mert ketten termelik azt az anyagot,23 hetes ikres kismama
2008. ápr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, elég felesleges agódás ha nem sok értelme van ennek a vérvételnek. Én bízom a dokimban remélem minden o.k. lesz!
2008. ápr. 17. 11:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én Münchenben élek és 27 hetes 33 éves ikres vagyok. Itt semmi ilyet nem néznek és cukorterhelés sincs. Én otthon szültem még 5 éve az elsőt, úgyhogy mondtam a dokimnak ezeket aki úgy nézett rám, mintha hülye lennék. Szóval szerinte csak az UH a mérvadó vagy a magzatvíz vétel (amit szintén nem csináltattam meg).Ha bármi gáz lenne azt látják az Uh-n vagy tanácsolják a m.vízvételt.

Boldog Babavárást!

2008. ápr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!