Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől van az, hogy a teszt...

Mitől van az, hogy a teszt nem mutatja ki az öt hetes terhességet?

Figyelt kérdés
Olvastam,hogy vannak itt páran,akiknek szintén negatív teszt mellett orvos megállapította a terhességet!Mitől van ez??És mikor lett végül pozitív a teszt??
2008. ápr. 17. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!!

Nekem van 2 ismerősöm, egyiknél egész terhesség alatt nem mutatott semmit a teszt, a másiknál pedig 5. hét körül mutatta, de csak a 2. vagy a 3. teszt!! Fel a fejjel, lehet, hogy nálad is ez a helyzet!! Drukkolok!!

2008. ápr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hibás a teszt, vagy a vizeletedben nincs elég Bhcg pl. nem reggeli vizelet, vagy nagyon korai terhesség(bár 5 hetes terhességet már a nap minden szakában ki kellene mutatnia). Az első terhességemnél engem is átvágott, negatív lett, pedig terhes voltam.
2008. ápr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat!Az orvos szerint baba van,de nem értem,hogy miért negatív akkor a tesztem?

Nektek hányadik héten lett pozitív???

2008. ápr. 17. 10:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Az elsőnél kb. 7-8 hetesen lett pozitív, most rögtön kimutatta, kb 5 hetesen.
2008. ápr. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

7-8 hetesen?Akkor megnyugodtam:-)

Tudom nem a teszt számít,de negatívat már annyiszor láttam a másfél év alatt,hogy akarom azt a két csikot:-))

2008. ápr. 17. 10:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Az orvos véleményére adj, ne a tesztre. Az uh nem hazudik. Pontosan mit látott az orvos?
2008. ápr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En csak egyszer teszteltem kb 4 hetes lehetett, pozitiv lett.bar itt ausztriaban olyan tesztel teszteltem ami allitolag kimutatja ha egy hetes is..es kiirja hogy terhes..nem vonalkak..
2008. ápr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia, nyigi , nekem is negativ volt egymas utan ket teszt az 5ik es a 6ik heten is, de az orvos mar 7 hetesen latta a petezsakot.

18 hetes kismami

2008. ápr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor en vagyok a kivetel, nalam menzesz ELOTT 4 nappal pozitiv volt a 10-es teszt :))
2008. ápr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha nem selejtes a teszt,és a terhesség a számolt korának megfelel,akkor szerintem is ki kell mutassa.A teszt a szervezetben levő hcg jelenlétét mutatja ki,és ha nincs jelen terhességnél,az baj.

Nem lehetsz fiatalabb terhes?

A legtöbb teszt a beágyazódás után a 3-ik napon már pozitiv lehet.

De előfordulhat,hogy a terhesség elején a hcg alacsony,ha nem lesz magasabb,adnak rá gyógyszert.

De ha a dokid megnyugtatott,akkor biztos minden rendbe van.


Boldog babavárást.

2008. ápr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!