Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik hogy ennyire fáj?

Létezik hogy ennyire fáj?

Figyelt kérdés
nem tudom,jártatok-e már így,remélem igen,és megnyugodhatok,hogy ez nem jelent rosszat. 25 hetes vagyok,a babóm eddig mindig fejvégű volt,most rájött hogy tud forogni is.Ez nem is baj, de egész éjjel nem tudtam aludni,mert mindig kidugta alhasamnál valamijét, de úgy hogy szinte fájt,feszítő,és fájdalmas érzés volt,bele-bele nyílallt a lágyékomba is ilyenkor,közben meg mintha wc-ni is kellett volna, de az nem ment.A lágyéknál időnként enyhe mensi szerű volt a görcsölgetés, de nem vészes,rosszabb volt az a feszítő érzés. Aztán a baba visszahúzta magát, kis pihi,és 5 percenként ez ismétllődött egész éjjel.
2008. ápr. 17. 07:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Létezik, hogy ez így működik,mert hallottam hogy kidugja valamijét,kicsit kellemetlen, de feszített így másnak,is és mikor fogja abbahagyni? Mert nem tudtam arrébb küldeni. Lehet nem tudok rendesen tágulni,és nincs helye? Segítsen akinek van ötlete,köszönöm!
2008. ápr. 17. 07:30
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél orbáncfű olajat,és azzal kenedesd a pocid lefekvés előtt.Attól megynugszik.Én 35 hetes vagyok,és velem is szokta ezt csinálni.Nem a legkellemesebb érzés.Van hogy már kétségbe esve nézek a páromra,hogy már megint bánt,és nem akar béknhagyni.De persze csak addig csinálja,amíg nem voltok számára is kényelmes testhelyzetre.

Lányod lesz,ugye?

2008. ápr. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran járok így. Az én picurom is örökmozgó, nekem is egészen kellemetlen tud lenni, amikor forog, de rúgni is olyanokat tud, hogy az ember el se hinné. Sokszor nem alszom miatta.

Még olyat is szokott, hogy belefekszik a hólyagomba, ezért egész éjjel pisilési ingerem van, persze egy idő után már nem jön semmi, mert rég mindent kipisiltem, de a kisasszony miatt mégis olyan érzés.

Nekem azt mondták, ez nem kóros, egyszerűen ilyen a baba.

Kitartás, sok boldogságot, könnyű szülést!

27 hetes kismama

2008. ápr. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen,kislány lesz,ők ilyen rakoncátlanok?

Köszönöm a válaszokat.Boldog babavárást nektek is!

2008. ápr. 17. 08:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Erre mondjak : a kicsi bantja a nagyot. :-)
2008. ápr. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!