Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? Ha nagyon rugdos...

Mi lehet ez? Ha nagyon rugdos a babám, mindig kifolyik hirtelen belőlem valami szintelen.

Figyelt kérdés
Nemtudom mi lehet ez,de nem mindig csak amikkor a babó nem bír magával,és szétakarja szedni a hasamat.Aggódok nem lehet ez magzatvít?Most 32 hetes vagyok.Második babámat várom,és az elsővel ilyet nem éreztem.Köszike a válaszokat.Mindenkinek boldog babavárást!!!
2008. ápr. 16. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nagy valószínűséggel ilyenkor megdolgozza a húgyhólyagodat és néhány csepp vizelet távozik. Javaslom szaglászd meg, mert a vizeletnek jellegzetes szaga van. Ha magzatvíz csepegés nem a magzatmozgással hanem a méhösszehúzódásokkal van összefüggésben, felső burokrepedésnél csepeghet a magzatvíz ily módon de ott a contrakciókkal periódikusan ismétlődik. Azért a helyedben legalább egy telefont megejtenék az orvosomnak.

Kellemes babavárást kívánók neked.

2008. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem már lassan 1 hete van így hogy mikkor nagyon rugdos a baba,hirtelen olyan szintelen folyadék jön ki,de nagyon kevés mennyiségű.Olyan érzés mint amikkor pisálok.Nem tudom sajnos milyen a magzatvíz mert nekem a első babával,ugy csípték el szülés előtt.De sajnos az orvosom most szabadságon van és kedden jön vissza.
2008. ápr. 16. 22:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy vizeletről van szó. Ilyenkor termelődő hormonok fellazítják az kötőszöveteket és a zároizmok is fellazulnak e miatt. Könnyebben elfolyik a vizelet. Használj tisztasági betétet és szülés után meg fog szünni ez a probléma.
2008. ápr. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia.Én 30 hetes múltam.Szerintem nem kell felhívnod a dokidat,én is így vagyok,napok óta.Én hiába szaglászom,nem érzek pisiszagot,és még csak nem is sárga ami folyik,hanem szintelen,de ez nem magzatvíz...Az elsőnél nekem sem volt ilyen.Bár én is csak telefonon beszéltem a dokimmal,de szerinte kizárt hogy magzatvíz lenne...De ha mégis nagyon aggódsz,akkor nézess egy uh-t,ott megmondják hogy magzatvíz e,de tuti hogy nem az...
2008. ápr. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!nekem lassan 4 hete van ilyen.Cak folyik ilyen szintelen szagtalan folyadék.Mikor előzsör észrevettem akkor annyira megijedtem hogy bementünk a kórházba.Nem magzatviz volt hanem gombásfertőzés...(ami nem múlt mazóta sem hiába minden kezelés.)A kórházban ultrahangon megnéztek és általos volt a magzatviz azóta a doki is megvizsgált és azt mondta amig nem folyik a combomon végig addig nem magaztaviz és legyek nyugis.

Beszélj a védőnővel.ő bizti tud megnyugtató tanácsokat adni esetleg uhangos beutalót is.

Puszi 34 hetes kismami

2008. ápr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!