Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fundus px2 ez mit jelent? 39....

Fundus px2 ez mit jelent? 39. hétbe vagyok

Figyelt kérdés
2008. ápr. 16. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
A fundus a méh teteje px2 pedig hogy a szegycsont alatt 2 ujjnyival. Teljesen normális ilyenkor, ezek szerint a babád már beékelődött és ebből következtetve valószínűleg első baba vagy napokon belül megszületik. :)
2008. ápr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Csak azt nem értem hogy a méhszáj még mindig zárva van.C33000. Így ií van rá esély hogy hamarosan megszülök?
2008. ápr. 17. 06:00
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsi c3000
2008. ápr. 17. 06:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól nyugodtan megszülhetsz hogy zárt még a méhszájad. Elvileg a szülés kezdetéig zártnak kell lenni. Amiből jobban lehet következtetni a szülés közelségét illetőleg, hogy felpuhult-e már. Amíg nem addig biztos hogy nem szülsz meg, ugyanis csak puha méhszáj tud tágulni. Nem emlékszel ezt említették-e a vizsgálatkor?
2008. ápr. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az van a leletemen hogy:FU:PX2 PUHA UTERUS. gondolom ez azt jelenti.
2008. ápr. 17. 08:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Általában cervixet szoktak írni (az a méhszáj) az uterus a méh, de valószínű azt jelentheti ez is, de azért ebben nem vagyok biztos.
2008. ápr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!