Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor sikerült a baba, akkor...

Amikor sikerült a baba, akkor a nemvárt mensi idejében ilyet éreztél? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Hogy fel vagy puffadva, pukizol is néha ezáltal, úgy érzed, tele vagy belül vérrel és mintha nem tudna kijönni, de van egy ilyen enyhe megjön érzésed, de nem jön ki, vagy esetleg pecsételgettél.

Ilyesmit éreztél? Vagy hogy érezted? Ilyet lehetne érezni terhesség esetén?


2012. ápr. 8. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen, de gondolom, hogy előfordulhat.
2012. ápr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet ilyen. A puffadás tipikus kora terhességi tünet, csak hát PMS is lehet ugyanúgy.


Én a nem várt előtt már mindháromszor +-t teszteltem, ezért ennyire napra pontosan nem tudom...

2012. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Úgy érted hogy már terhes vagy és minden hónapban mikor itt lenne a mensi ideje ezt érzed vagy mikor először pozit teszteltél?

Én mikor terhes lettem akkor mikor meg kellett volna jönnie úgy éreztem mindjárt megjön,aztán nem jött meg és 3 nap múlva erős pozitívot teszteltem.De én mensi előtt amúgy is felszoktam puffadni.

2012. ápr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom még, hogy sikerült-e. Mensim előtt vagyok 1 nappal.

De egész nap már pont ugyanúgy érzem, mintha menstruálnék valóban, tehát mikor már tényleg rendesen mensizem. Közben pedig nem jött meg még, csak néha-néha kis rózsaszín pecsétem volt és ennyi az egész.

Nekem amikor már ez a megjön érzésem van egyfolytában, akkor már rendesen menstruálni szoktam, de egyenlőre még nincs ez és ezért furcsállom hogy már így érzem mintha meglenne, közben meg nincs meg. Holnapra lenne aktuális.

2012. ápr. 8. 21:30
 5/9 anonim ***** válasza:

3.vagyok

Ha holnap se jön meg akkor holnapután(kedden)vegyél egy tesztet és szerdán reggeli első vizeletből csináld meg.Ha van otthon teszted akkor kedden reggeli elsőből is megcsinálhatod.

2012. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én menszi előtt érzem ezeket.
2012. ápr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 cica8918 válasza:
Én a nem várt előtt 1 nappal halványat tesztelem mert elmaradt a rituális derékfájásom és gyanakodtam!Rá 2napra megint csináltam akkor már erősödött de a 6nap olyat poziztam :D!!de most 9hetes vagyok és menzeselek a dokik csak lestek!!Drukkolok!!!
2012. ápr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ugyan rettentő kevés vérzésem volt, 1 napos volt, de az is iszonyat enyhe, 2 tampon elég volt egész napra, de még ezzel sokat is mondok, mert csak 1 színeződött be pirosra...

Ma meg már semmi nem volt, hiába dugtam fel a tampont teljesen tiszta maradt. Viszont a hőm az leesett 36,9-ről 36,5-re, így én már nem csináltam tesztet sem. A mensim pedig nem értem miért volt ilyen kevés, ha nem esett volna le a hőm, hát biztos gyanakodnék a babára a vérzés miatt, de így már nem gyanakszom. Ez van.

2012. ápr. 10. 20:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért egy teszt nem ártana.Én biztos csinálnék,de te tudod.
2012. ápr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!