Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39. hétbe vagyok, ezek mit...

39. hétbe vagyok, ezek mit jelentenek?

Figyelt kérdés
Már nagyon szeretnék túl lenni rajta. De ma voltam dokinál, és a méhszáj még teljesen zárt, c3000.Viszont azt nem tudom hogy mit jelent hogy fundus px2.Azt tudom hogy a fundus a méh,csak a px2 azt nem ismerem. Mennyibe be folyásolja ez a szülést?Csak mert a végén azt mondta próbáljam még ki húzni a péntek szombatot, mert nem lessz itthon, és fogadott doki.Előre is köszi a választ.
2008. ápr. 16. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti hogy a méh szinte teljesen leszállt, és kész a szülésre.Nálam ilyen érték volt szülsem előtt 1 nappal.
2008. ápr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az uterus a méh, a fundus a méh legfelső pontja. A px2 azt jelenti hogy a szegycsont alatt 2 ujjnyival van a méhed teteje. Beékelődött a babád. Első babánál ez a szülés előtt 1 hónappal szokott megtörténni, többediknél csak röviddel a szülés előtt. Szóval akár kihúzhatod az orvosd visszajöveteléig is, erre utal a teljesen zárt méhszáj is. Ha elfogadsz tőlem egy javaslatot, "ne túl legyél rajta", hanem éld át minden percét, gyönyörű dolog életet adni, érdemes ezt így megélni. Én 4x szültem, életem legszebb napjai voltak, akár 100x is szülnék, de fel is kell őket nevelni, ezért lettem dúla.
2008. ápr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!