Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség járhat alhasi...

A terhesség járhat alhasi görcsökkel?

Figyelt kérdés
Késik a menstruációm 1 hete, de már 2 hete napi 1-2x alhasi görcseim vannak...Olyanok,mint a menstruációs görcsök...
2009. jún. 17. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nallam is vannak alhasi gorcsok, mensis erzeshez hasonlitanak es meg nagyon fiatal tehes vagyok, penteken leszek 5 hetes. Itt irtak a lanyok, hogy ez termeszetes, tagul a meh, megno a verbosege, keszul a baba novekedesere. De allitolag, ha nagyon eros es intenziv gorcseid vannak az nem jo de amig csak eppen kellmetlen erzes mint amikor meg akar jonni a mensi az nem gond. Legalabbis a tapasztaltabb kismamak akik atestek mar ezen ezt irtak. Teszteltel mar? Mert egy hetes kesesnel mar kimutaja a teszt.
2009. jún. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen.Vegyél tesztet.
2009. jún. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan mindjárt megjön érzés. Most 5. hónapban vagyok:) Sok sikert!
2009. jún. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát én igazából nem szeretnék babát,ezért agggódok!Viszont volt hormonkezelésem,mert nem működött megfelelően a hormonrendszerem,és ezért nem tudom,hogy attól van-e, vagy esetleg babás vagyok!?Azt mondták,hogy késhet, ki is maradhat, mégis aggódok...
2009. jún. 19. 00:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!