Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire gyakori eset, hogy...

Mennyire gyakori eset, hogy terhesség alatt valaki menstruál?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 16. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem túl gyakori,de előfordul.Nálad is ez van?
2008. ápr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elején van ilyen,aztán el kell maradnia,vagy írnak fel gyszert rá,persze én is hallottam ilyenről, de jobb ezt orvossal egyeztetni.Meg a milyenségénel,mennyiségének is másnak kell lennie.
2008. ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem jellemző, de előfordul. Van aki végig menstruál, és nem egyet hallottam, aki észre sem vette, hogy babás, csak mikor megmozdult.

A dokiddal egyeztess mindenképp!!

2008. ápr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. Sajna nem tudom hogy nálam is ilyen van-e. Babás tüneteim vannak két hete, de tegnap este megjött megintcsak. A teszt az negatív lett. Sajna....
2008. ápr. 16. 14:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, Nem akarlak megijeszteni de ha a verzesed nem mulik el par napon belul vagy ha napokig "pecsetelgetsz" majd akkor menj orvoshoz. Nekem pontosan ilyen tunetei voltak a mehenkivuli terhessegemnek.
2008. ápr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de a teszt negatív,és meg is jött,akkor lehet csak álterhesség...Én már anno találkoztam ilyennel is a kórházban..
2008. ápr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%

A szervezet sok furi dologra képes. Ha valaki nagyok akar babát, akkor elhiteti vele, hogy terhes, tüneteket produkál, pedig nincs semmi. Aki nagyon nem akarja vagy titkolni akarja, annak nőhet befelé is a hasa. Van aki végig "menstruál", pedig a hormonok terhesség idején leállítják a mensest, max az még normális lehet, az első 1-2 hónapban, mikor meg kéne jönnie kicsit pecsétel az ember, de ennek is el kell múlnia. Viszont nincs kizárva a méhen kívüli terhesség sem, mert akkor is vérzik :(. De lehet, hogy tényleg nem vagy terhes, sok olyan tünet van, ami jelenthet terhességet is, de anélkül is jelentkezhet.

Majd az orvos eldönti. Minél hamarabb menj el!!!

A sok leírt rossz ellenére azért remélem te is minél hamarabb a babóca várók klubjának leszel a tagja! :D

2008. ápr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!