Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes kismami vagyok....

35 hetes kismami vagyok. Lehet inni Pickwick teát?

Figyelt kérdés
Derüs ébredés (zamatos ceylon feketetea keverék méz izzel), Friss gondolatok (Zamatos Assam feketetea keveréke áfonya darabokkal), Nyugodt Percek (zemetos Assam feketetea keverék fahéjjal) Meghitt Oillanatok (zamatosOolong-ceylon feketetea keveréke karamell izzel)?
2009. jún. 17. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?Persze,hogy lehet, mindent lehet,csak mértékkel.
2009. jún. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindent ehetsz-ihatsz, ami jólesik, egyedül az alkohol nem javasolt, de egy pohár bor vagy sör még belefér az is, ha jólesik.
2009. jún. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyedül a gyógynövényes és fekete teák kerülendők terhesség alatt.
2009. jún. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ittam a fekete teát is mostanáig.Most álltam le vele,mert nehezíti a vas felszívódását a szervezetben,ami amúgy is nehezen szívódó.És rossz a vérképem.Amúgy mindent lehet ami jólesik.


33 hetes kismami

2009. jún. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is úgy tudom, hogy a fekete tea kerülendő a terhesség alatt, mert nem hirtelen pörget fel, mint a kv, hanem fokozatosan és tovább tart a hatása. Én a héten álltam rá a málnalevél teára, ezt ajánlják szülés előtt, mert a méhösszehúzódásokra jó hatással van. Hiányzott a tea, ez most jól esik ennyi kihagyás után :) 34 hetes kismama
2009. jún. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!