Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes vagyok, ma jött meg...

8 hetes vagyok, ma jött meg egy eredményem, kiderült, hogy gombám van. Ma kérek időpontot a dokimtól, hogy írjon valamit. Nem gáz ez? Úgy szégyenlem! Mitől van ez?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 16. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem,egyáltalán nem szégyen!Terhesség alatt fogékonyabbak vagyunk a fertőzésekre!nekem is volt és a 12 hétig nem is kaptam rá csak krémet ,mert korai terhességbe nem ajánlott a kúpok használata!Tehát ne szégyeld!:)Boldog babavárást!
2008. ápr. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!
2008. ápr. 16. 09:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval, ilyenkor sokkal könnyebben elkaphatunk mindenféle fertőzést.

Nekem is volt, kb 16 hetesen derült ki, akkor már kaphattam rá hüvelytablettát és elmúlt. A doki azt mondta, hogy a babának nem lesz semmi baja.

2008. ápr. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van olyan,akinek tünetmentes a gombája.Amúgy nekem is volt bár nem baba alatt.Egyszer csak kijött,nemsokkal azután,hogy megismerkedtem a férjemmel.De neki meg nem lehetett,mert előtte volt prosztata gyulladása,és megvizsgálták,hogy van-e gombája.Valószínúleg valami WCn szedhettem össze...Megesik.Kicsit kellemetlen róla beszélni,de szégyelni való nincs benne.
2008. ápr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne vicceljél már,ezen nincs mit szégyellni!Nekem sajnos nagyon gyakran van,mert fogékony vagyok rá!E miatt biztosan nem fogom magam rosszul érezni és te se tedd!
2008. ápr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hetesen volt gombás gyulladásom és kaptam rá hüvelykúpot. A doki azt mondta, semmi baja nem lesz a bébimnek. De látom, ti azt írjátok, hogy nem ajánlott a 12. hétig. Most kicsit beijedtem...
2008. ápr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szia.én is miota terhes vagyok kétszer volt gombám.az elsö pont akkor lett mikor terhes lettem,és 3 honapig nem kaptam rá semmit,csak utánna kúpot.
2008. ápr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nem szégyen..Nekem azelőtt sosem volt semmi bajom,dea terheség alatt már 2* volt hüvelygombám.Pedig eléggé odafigyelek minden higéniai dologra,eggyesek szerint már túlzásba viszem,ezt a tisztasági és higéniás dolgokat.Az első 3 hónapban nem adtak rá nekem semmit(5hetesen jött elő)aztán a 12.héten kaptam hüvelykrémet,attól elmúlt,de a 20.hét körül ismét előjött.Aztán a krémtől megint elmúlt.És annyira sokminden okozhatja a hüvelygombát(sok édesség,túlzott tisztálkodás,nem szellőző fehérnemű,stb)főleg terhesen,hogy szerintem sosem lehet megtudni mitől is alakul ki...de ha a keresőbe beütöd hogy hüvelygomba,nagyon sokmindent hasznos dolgot találsz ezzel kapcsolatban.
2008. ápr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs mit szégyelni rajta,ahogy írták ilyenkor ez amúgy is gyakoribb,fogékonyabbak vagyunk rá.Én meg amúgy is mire egyikből kigyógyulok, jön a másik hülyeség, szóval ez olyan hogy nem tudod kivédeni,hidd el én is rendesen tisztálkodom,törőlközőhegyekkel veszem magam körül minden testtájra másikkal,zuhanyozom,állandó fehérnemű váltás,állandő betét váltás,és mégis mindig útolér valami.Ne szégyelld.
2008. ápr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!