Édes vs. Savanyú?

Figyelt kérdés

Annyi ellentétet hallani arról melyik íz kívánásánál milyen nemű baba lesz..

12 hetes vagyok és eddig semmi extra kívánságom nem volt. Gyakran voltam/vagyok éhes, igaz pár napja nem annyira. 8. héttől volt kb 2 hétig reggeli émelygés, aztán mostanában mikor "gondol" egyet jelentkezik vmi gyomortünet: esti teltségérzet kevés kaja ellenére, evés közben enyhe émelygés-ez ritkán. Egyszer sem hánytam és egyszer sem volt súlyos mértékű az émelygés. Ezn kívűl semmi más egyéb tünet (mellfeszülés és fáradékonyság mellett).

Az eddigi idő alatt a csokievés kb. 2 kockában kimúlt, ha szerettem volna édeset enni, kb. pár szem fornetti vagy egy-egy fagyi volt. Süti eddig 2x volt. Most először viszont ellenállhatatlan vágyat éreztem, hogy felbonstam az anyós csipős ecetes almapaprikáját és vagy a fél befőttes üveget megettem :D

Szerintetek ez az ecetes cucc nem fog gyomortünetet okozni?

A hiedelmek ellenére kedves tapasztalt anyukák szívesen várok tippeket szerintetek ki lakik odabent!



2012. ápr. 5. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
ebből nem lehet megállapítani a baba nemét, itt már sok felmérés készült, amit anyukák kérdeztek, 50-50% volt a kívánósság típusa mindkét nemű gyereknél.
2012. ápr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanilyen tünetekkel (néha édes, néha sós vagy savanyú kellett), nekem sem volt erős hányingerem, hányásom. Nekem kisfiam lett.
2012. ápr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én az első terhességnél 7 hónapig napi 5-6 alkalommal hánytam, enni gyakorlatilag semmit nem tudtam, 12 kilót fogytam, lányom lett

a másodiknál "csak" 5 hónapig hánytam, 6 kilót fogytam ezalatt, kicsit jobban tudtam enni is, változatosabban, de kívánós itt sem voltam egy pillanatig sem, fiam lett

ebből nem lehet megállapítani

2012. ápr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom alapján a fiúk kevésbé kínozzák meg anyát. :-) Vagyis én a két csajszival rókáztam éjjel-nappal, a fiammal alig volt egy kevéske rosszullét. Unokatesóm ugyanezt mondta. De persze ezt azért ne vedd készpénznek!:-)

Boldog babavárást!

2012. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én megvesztem a sós és savanyú dolgokért,pedig nagyon édesszájú vagyok. lehet mindentől független de nekem kisfiam lett:)
2012. ápr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezekre nem lehet alapozni.anyum pl allandoan sosat kivant mondtak is hogy tuti fia lesz erre lanya ( en ) szulettem. azt viszont megfigyeltem ismeroseim kozott hogy ahol ket lanytestver volt a csaladban ott mindket lanynak lanyai szulettek..de lehet ez is csak epp veletlen.
2012. ápr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én a kefírt kívántam nagyon. Minél savanyúbb volt, annál jobb volt. Lányom lett:o)

Tesóm fiú, Anyukám állandóan epét hányt vele, míg velem semmi gondja nem volt. Szóval megdőlt a fiúk nem kínozzák meg anyát:o)

Boldog baba várást!

2012. ápr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Hebaba ***** válasza:
Édesség nem annyira, sőt szinte alig, inkább sós és savanyú. Fiú lesz! :)
2012. ápr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ!:)
2012. ápr. 6. 15:27
 10/10 anonim ***** válasza:
hát nálam nagy kavar volt e téren.......a lányomnál a savanyút kívántam, a fiamnál semmit, most várom a 3. gyereket és hiába kívánom a savanyút az uh szerint fiú....na??
2012. máj. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!