Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszprémbe a szülészetre...

Veszprémbe a szülészetre megyek 12 heti ultrahangara. Kell oda beutaló? Mert nekem senki sem mondta! Vagy csak elég a kiskönyvem is?

Figyelt kérdés
KÖSZÖNÖM ELÖRE IS A VÁLASZOKAT!
2008. ápr. 16. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem veszprémi vagyok, de nálunk nem kell beutaló. Csak előtte telefonon időpontot kell kérni az uh-ra és mikor megyek csak a kiskönyvet kell odaadni. Szerintem hívd fel a kórházat.
2008. ápr. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kh-k ban még időpontegyeztetés sincs.Szülészetre és nőgyógyászati szakambulancia a nem beutalóköteles helyek közé tartozik.Megfogod a kiskönyved és odamész.Megkeresed az UHs helyet,és vársz amíg sorrakerülsz.Esetleg ha van kartonozó be kell jelentkezni.(Nem vp-i vagyok)
2008. ápr. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szíjasztok!Köszönöm lányok a segicséget!Itt Veszprémbe nem igen törödnek a kismamákkal sajnos,egy kismama nem kismama.Terhesgondózoba is nagyon ellen szenvesek.Túl nagy ez a város,és kevés az idő egy kismamára.Csak kicsit bószantó ez az egész.Én meg nem tudok egy magándokinak 2 hetente,havonta 12000Ft füzetni:(Voltam 2x ott is de párperc alatt lerendezet.Sok kismamától hallotam,hogy igy viselkednek itt vele.
2008. ápr. 16. 08:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez sajnos elég szomorú, hogy sokszor a kismamáknak kell utánajárni, rákérdezni mindenre, mert nem törödnek rendesen velünk. Biztos ami biztos hívd fel a kórházat és kérdezd meg nálunk hogy szokás, kell-e időpontot kérni, stb. (1. válaszoló)
2008. ápr. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
náluk (nem nálunk, bocsi, elírtam...)
2008. ápr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!!


A 12 hetes ultrahangra nem kell beutaló...legyen nálad minden papírod, tb kártya, kiskönyv stb

Sajnálom h neked rossz tapasztalataid vannak, velem mindig nagyon kedvesek mindenhol. Az igaz, ha nem kérdezel nem mondanak semmit, de ne félj kérdezni és hidd el kézségesen fognak segíteni. Persze vannak kivételek, de sztem ez a ritkább

boldog babavárást kavánok neked

Egy veszprémi 34 hetes kismama

2008. ápr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!Lehet azért vagyok ilyen bizalmatlan,mert nem számitottam arra,hogy terhes leszek,és valahogy semmi semúgy müködik.Meg úgye bár még nem voltam ilyen helyzetbe,és nem vagyok biztos magamba sem.Remélem idővel meg válltozok,és nem leszek ilyen.Amúgy egy karakán,talpra esett nő vagyok,csak mióta terhes vagyok minden meg válltozott,lehet bennem van a hiba nem az orvosokban.KÖSZÖNÖM MÉG EGYSZER NEKTEK!!!
2008. ápr. 16. 10:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!