Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélye a babára ha sokat...

Veszélye a babára ha sokat megyek-mozgok még mindig? 36hetes vagyok

Figyelt kérdés
egyszerűen nem bírok megülni a fenekemen. vannak már erős és elég rendszeres jóslólófájásaim és a babám is leereszkedett már. Mire számíthatok?
2008. ápr. 15. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Te érzed, hogy mit bírsz.

Fizikálisan nem ártasz, ha bírod,mozogj. Van aki pörög végig.

Amíg nincs gond, pl nincs nyitva a méhszáj, pörögj csak, de óvatosan. De onnan jobb lenne pihenni:-)

2008. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Suerintem az tök jó, ha ilyen aktív vagy, én is az vagyok, és ilyenkor sokkal könnyebben szül az ember. Végülis, miért kellene otthon pihengetni, üldögélni? Ha a mozgás esik jól, menj csak, hidd el, nem lesz semmi gáz.
2008. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első hozzászólónak csak annyit, hogy a 36. héttől, ha nyitódik a méhszáj, az tök oké!!!
2008. ápr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Nem akarom felelőtlennek érezni magam!
2008. ápr. 15. 19:49
 5/10 anonim ***** válasza:

Jajj,ne butáskodj!Miért kellene felelőtlennek érezned magad?A várandósság a világ leg természetes,és a rohanó életünkben az egyike az ösztönös dolgoknak.Hidd el,érzi az ember,hogy mikor elég!

Az én életvitelem is elég jövős menős,fárasztó.Már be kell iktatni du-i csendes pihenőket,ha tudok,de amúgy minden mehet a maga útján.Mindig érzem,hogy mikor elég valami.Ha meg nem,akkor azért van az édes kislányom,hogy jó nagyokat rúgjon belém,és olyan helyekre feszítse ki magát,ahol érzi,hogy fáj.Nah akkor tudom,hogy elege volt a mászkálásból.

A jóslófájások,és a leereszkedés,akár arra is utalhat,hogy a kiírt időpont előtt ékezik,de azt hiszem ezt nem fogod bánni:)De akár még végig is mehet a 40 hét.


35 hetes kismama

2008. ápr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha most megszületne, már semmi baja sem lenne, így nyugodtan mozogj, ha bírod! Én 35 hetesen még lemostam a kiságyat meg összeállítottam, emrt nem bírtam kivárni a férjemet :) És igazam lett, 37 hetesen meg is szültem!
2008. ápr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia.Én december 24.én még bringáztam, 39hetesen, és 25,-én szültem.Elég nehezen.Ne számít mennyit mozogsz nem befolyásolja a szülést.Ezt a dokim mondta.
2008. ápr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Osztom az utolsó válaszoló véleményét.

Semmit nem számít mennyit mozogsz-attól még lehet nehéz a szülés:(


Én a fiammal végig mozogtam, nagy háztartás, óriási kert...séták a falú másik végébe-rokonokhoz.

Mégis olyan nehezen szültem....

2008. ápr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbáljon meg a lehetőségekhez mérten keveset stresszelni, ami nem egyszerű, de legyen mindig vidám! A babócák érzékenyek a stresszre, azonnal megérzik. :)
2008. ápr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! a dokim azt mondja nem huzom már sokáig de baj nem lehet mert érett terhességről van szó. viszont anyukám minden nap cseszeget h pihenjek már többet. de azt ugyis érzem mennyi pihire van szükségem... mindenkinek boldog babavárást és könnyű szülést kívánok!
2008. ápr. 16. 13:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!