Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit vehetek be megfázásra,...

Mit vehetek be megfázásra, torokfájásra?

Figyelt kérdés

a legjobban torokfájásra kellene valami,mert nyelni is nehéz,annyira fáj.még a terhességem elött az aspirin c-t szoktam inni és az egy nap alatt rendbetett,de nem tudom h azt ihatom e,mert a doboza nincs meg.meg strepsils szopogatocukrom van de annak a papirjára meg azt irták h kérdezze meg a dokit gyogyszerészt-most akkor mi van :)

segitsetek kérlek.

30 hetes km


2009. jún. 16. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Kortyolgass meleg teát, leginkább mézes hársfateát. Inhalálj, kamillateával.

Ha mindenképp gyógyszert akarsz, akkor tantumverde spray vagy szopogatós cukorka.

2009. jún. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem van itthon Aspirin C megnéztem mit ír a doboza.Terhesség utolsó 3 hónapjában nem ajánlott szedni.Úgyhogy szerintem NE szedd.Én a helyedben a strepsils-t is kerülném,inkább ne kockáztass.1 hete én is megfázástól szenvedtem,bementem a gyógyszertárba és kértem homeopátiás bogyót rá.Ha nincs nagy meleg nálatok és van közelben gyógyszertár akkor menj el,szívesen fognak segíteni!!!Jobbulást kívánok!!!

Boldog Babavárást!

31+5 hetes

2009. jún. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a segitséget.

vettem mézes negrót,meg csináltam egy vödör teát.vidéken lakom és sajna gyogyszertár nincs a közelben,de majd valakit keritek h hozzon nekem valamit,mert nagyon rosz.ráadásul már most 30 fok van és meleg teát nem igazán szeretem ilyenkor.

mégegyszer köszönöm mindkettőtöknek a segitséget

2009. jún. 16. 09:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyóygszerész és fül-orr gégész tanácsára tantumverdét szopogatok, ha az orrod is tele, akkor Nasivin orr sprayt használj.

(nőgyógyom is rábólintott, sajnos nekem alig segít, mert a megfázás mellé allergiás is vagyok:()

Gyógyszert lehet szedni, persze mindre rávésik, hogy nem tanácsos, jobb ha kikezelik pár szem gyógyszerrel mint ha kimerülsz, jobban árt a picinek)

2009. jún. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!