Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba mozgását érzem akkor,...

A baba mozgását érzem akkor, ha olyan érzésem van mintha hirtelen dobbanna valami a hasamban?

Figyelt kérdés
19 hetes kismama vagyok és mivel molett vagyok mondták hogy később fogom érezni kicsivel mint általában és most pár napja néha érzek olyat mint amikor a szíve bedobban az embernek hirtelen csak ezt most a hasamban érzem. Főleg ha hanyatt fekszem. Akkor ez a baba?
2008. ápr. 15. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, valószínü:-)

Én ahhoz tudnám hasonlítani, mint mikor egy buborék felrobban a hasamban.

És jellemző, hogy először hanyattfekve lehet érezni, majd ülve is, és állva mozgás közben majd csak jóval később:-)

2008. ápr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Több mint valószínű. Ő lesz az! ;)

Gratulálok, nagyon jó élmény, sokat fogsz még benne ámuldozni és gyönyörködni én is azt teszem, pedig már lassan megszokhattam volna mert én már érzem 14 hete :) 30 hetes vagyok.

Boldog babaváást!

2008. ápr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ:)!
2008. ápr. 15. 16:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Bizony, akkor ez most a baba... :)) Én is a 19. héten éreztem biztosan. mindenki a buborékos érzésről beszélt, de nekem is dobbanás-féle volt inkább, meg olyan, mint egy apró izomrángás. csak én a kádban fekve éreztem ezt először. Azóta jól belehúzott a kölköm, most vagyok 24 hetes, és az elmúlt 1 hétben már kedvesem is érezte. További jó mocorgás-figyelést!
2008. ápr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tuti,h a babó,mert én is ilyen dobbanás szerűt éreztem.Eleinte nem voltam benne bizti,mert tényleg olyan,mintha csak a szíved dobbanna be.Aztán majd mindig egyre gyakoribb lesz.Ja,és én is csak fekve éreztem először.

20 hetes mami

2008. ápr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tuti! én sem vagyok vékony alkat, sőtt 12kg plussz van rajtam. Emellé híztam már 9-10kg-ot, és 16 hetesen már éreztem a drágámat ráadásul első baba, olyan kis pici rebbenés szerűeket, aztán nekem is szívdobbanásra hasonlított, most 18 hetes vagyok és általában reggel érzem,napközben ha elkezdek enni (nem minden evésnél) de általában, és este lefekvésnél, Hoppá most ülök a gép előtt és most is csinálja:)))) IMÁDOM

Boldog babavárást

2008. ápr. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!