Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vasban dús ételeket kell...

Vasban dús ételeket kell ennem, pontosan akkor miket kell ennem?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 15. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Vörös húsok és tengeri halak a legjobbak szerintem, a növényekben lévő vas nagyon rosszul hasznosul (spenót, sóska). C vitaminnal együtt jobb a felszívódás!
2008. ápr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem a védőnő azt mondta, hogy kiló számra egyem az almát. Fini idaredet eszek, ami édes ropogós, és mellessleg vízhajtóhatású is! ezt ajánlhatom! :))

30 hetes kismama

2008. ápr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Bocsi de mi az a fini idared:))))????

én is enném ha ilyen jó csak áruld el mi az

2008. ápr. 15. 15:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Idared az alma fajtája,a fini meg gondolom finom.Ha beírod a goole-be hogy vas nyomelem akkor ott találsz erre dolgokat.Én csak úgy is szoktam nézelődni a gyümik és zöldségek között,mert érdekelt,hogy mibe mi van.:-)
2008. ápr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

fini = finom

idared = egy almafajta

2008. ápr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát én is kilószámra eszem az almát, több hónappja(gála-nekem ez a kedvencem). De semmi változást nem eszközölt.

Sőt,még kevesebb a vasam (amelett, hogy szedek rá bogyót is).

Így én önmagában az almát kevésnek tartom.


Nekem is a vöröshúsokat javasolta az orvos (mint utolsó lehetőség-csak én nem eszek ilyeneket).

Marad a spenót, sóska, piros bógyos gyümölcsök (fagyasztva), ill. ajánlotta nekem az ismerősöm egy hipp italt (kismamáknak, a nevét sajna nem tudom, dm-ben lehet venni-állítólag az is jó).

2008. ápr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ill. még ezekben van

Hal, tengeri ételek, teljes gabonák, szárnyashús, hal, máj, tojás, zöld leveles zöldségek, vastartalmú kenyérfélék, rizs, burgonya, búzacsíra, paradicsom, osztriga, mandula, mogyoró, sovány marha-, birka hús-, szardínia,

bab, csicseri borsó, lencse, tofu, brokkoli, borsó, újhagyma, kesu-dió, napraforgómag, szárított barack, mazsola, füge...

(lehet, hogy valamit 2x írtam-másoltam őket)

2008. ápr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választékos válaszokat!
2008. ápr. 15. 21:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!