Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltaren kremet szabad 15 het...

Voltaren kremet szabad 15 het terhesen hasznalni?

Figyelt kérdés
Hatgerinc problemaim vannak, es nagyon faj a hatam. Mar annyira hogy szinte jarni sem tudok. Mit vehetek, tehetek?
2008. ápr. 15. 12:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Használhatsz, nekem is gerincproblémáim vannak, és kérdeztem a dokit, mindegyik engedte használni.

viszont ortopéd orvost mindenképp keress fel, engem is elküldtek, kellett tőle egy javaslat, hogy szülhetek-e, vagy csaszározni kell, de engedett szülni:-)

És javslom mielőbb egy gyógytornász felkeresését is, hogy összehangolva a terhességed a te spec gerincproblémáddal személyreszabottan csináljon neked egy félórás gyakorlatsort, amit minden nap tudsz csinálni. nagyon fontos, hgy megfelelően erősítsd meg a hátad, mert hasizom ugye már nem lesz később, és ha már most szenvedsz, nagy gondot okozhat később. Én hál isten jól viselem, pedig nekem is azt mondták, feküdnöm kell több mint a felét, de jól vagyok. Most kezd nehéz lenni a hasam , többet pihenek, de a fekvés nem jó!

Szóval használhatsz krémet, maszírozhat óvatosan párod, de a gyógytornászt és az ortopédot mindenképp javaslom!!

2008. ápr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!