Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tippelnétek nekem? Hét, nem?...

Tippelnétek nekem? Hét, nem? (Nemet csak kedden tudok írni, de a tippeket megköszönöm. )

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2012. márc. 30. 09:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
azóta voltatok UH-on,Kislány vagy kisfiú?:)
2012. máj. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi az érdeklődést,igen voltam 22hetesen és akkor se mutatta meg magát. :) Foroghattam az ágyon akkor se láttunk be a lába közé. Aki UHzott így fogalmazott vizsgálat közben: "Talán kislány,de elbizonytalanodtam,lehet,hogy kisfiú."

De jövőhét kedden megyek 4D-re,hátha... :)

MAjd írok utána,hogy kiderült e. :)

Szép napot!

2012. máj. 10. 07:35
 23/24 anonim ***** válasza:
???
2012. máj. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Azóta már több UH-n is voltam,de csak tegnap derült ki,hogy valószínű kisfiú. :)

Azért mondom,hogy csak valószínű,mert csak a zacsit láttuk és sokszor olvastam már,hogy azt még el is nézhették. :)

Június 25-én megyek legközelebb UH-ra.Csak akkor hiszem el száz százalékra,ha ott is fiút mondanak. :)


Köszi az érdeklődést!

2012. máj. 26. 18:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!