Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4d ultrahang hogyan zajlik?

4d ultrahang hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Most mennék 4D-s ultrahangra és arra lennék kíváncsi, hogy mennyi ideig nézik általában a babát? Nekünk kell DVD-t vagy pendrive-ot vinni? 3D-4D felvétel pontosan mit jelent? Hogy DVD-n rögzítik a vizsgálatot, a baba mozgását a vizsgálat alatt végig? Milyen szokott lenni a felvétel? És a kép megéri-e az árát? Köszi a válaszokat!
2012. márc. 29. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Teljesen változó, hogy hol mennyi ideig nézik a babát, de általában fél óra szokott lenni. A dvd-re kérdezz rá, hogy benne van-e az árban a felvétel, vagy azárt plusz fizetni kell. Én ahol voltam, eleve úgy hirdették, hogy megkapom a képeket cd-n, a felvételt dvd-n + 1 db általam kiválasztott, kinyomtatott papírfotót.

Mindenképp megéri az árát, nagy élmény!! Főleg ha sikerül felébresztenetek a babát, láthatod, hogy pislog, nyitogatja a száját /enyém szopizta az ujját :)/.

A felvétel minősége is teljesen változó, de úgy gondolom, hogy igyekszenek mindenhol a legmodernebb technikával dolgozni, vagyis jó minőségű felvételt készíteni.

Remélem segítettem! :)

2012. márc. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lényegében ugyanolyan, mint a sima uh, csak tovább tart, itt nemcsak az egészségügyi részére, hanem a látvány részére is rámennek.

Ha teheted, mindenképpen csináltass ilyet. Kérdezd meg, hogy mivel kell készülni, mi van benne az árban. 1 képnél többet ne kérj szerintem, elég lesz mutogatni.Elvileg a felvételt megállítva ti is tudtok otthon képet kinyomtatni.

2012. márc. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk kb. 3/4-ed órát nézték.

Kaptunk róla DVD-t! Végig rögzítette az egészet.

2012. márc. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ahova mennék, ott úgy van a honlapon, hogy 3d-4d vizsgálat+CD vagy DVD felvétel és van egy ár mellette. A magyarázatban pedig leírja, hogy adathordozóra kép és video felvétel /CD,DVD,Pendrive/. Ennyi! És azért nem tudom, hogy ez mit takar pontosan?
2012. márc. 29. 15:45
 5/7 anonim ***** válasza:
és mért nem tárcsázod a telefonszámukat, akkor fél perc alatt hozzájutsz a szükséges infóhoz!
2012. márc. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Te meg miért nem mész a válaszaiddal máshová?
2012. márc. 30. 08:14
 7/7 anonim ***** válasza:
1 vagyok, szerintem akkor a biztonság kedvéért vigyél magaddal egy pendrive-ot is. A cd vagy a dvd az meg benne lesz az árba. Egyértelműen a cd-n a képek, a dvd-n az egész felvétel lesz, azt választod amelyik szimpi. :)
2012. márc. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!