Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39+2-hetes kismama! Kaphatnák...

39+2-hetes kismama! Kaphatnák tanácsot?

Figyelt kérdés
3-napja éjszaka+napközben is zsibbadnak az újjaim,annyira,hogy aludni is alig bírok!ráadásúl a sírógörcs is kerülget,és a babámnak semmi jele,hogy jönni akarna!egyre jobban feszült vagyok ezek miatt!
2009. jún. 14. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Pihenj sokat és ne idegesítsd magad hiszen lassan szülni fogsz!Én a nagylányommal előtte pár napig csak feküdtem állandoan és nagyon jól esett.Anyukám azt mondta hogy ugy megváltozott a viselkedésem hogy hamarosan szülni fogok.Igaza lett pedig akkor még csak 38.hetes voltam.Mindenkinek más tünete van.Boldog babázást!Irigyellek,már én is szeretnék itt tartani!32h
2009. jún. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj, felesleges. Árt a babának meg neked is. Hidd el ha itt az ideje, szülni fogsz. Nem fog bent maradni a baba.
2009. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom milyen kellemetlen a zsibbadás. Nekem már 2 hete éjjel-nappal zsibbadnak az ujjaim. Már fogni is alig bírok, kiejtek mindent a kezemből.

A férjemet szoktam megkérni, hogy masszírozza át időnként az egész karomat, utána mintha jobb lenne.

Tudom, hogy a várakozás nagyon rossz. Én már a 41. hétben vagyok és semmi jele annak hogy ki akarna bújni a babám.

Kitartás!

2009. jún. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10%
kaphatnék! nem kaphatnák...
2009. jún. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is sokat zsibbadt még a lábam is, a baba nyomja az idegeket, szerintem inkább sétálgass amennyi jól esik, nekem ezt tanácsolták, azt mondta az anyukám ha sokat pihenek a végén, nehezen fogok szülni, így én a 36. héttől sokat sétáltam, házimunkát végeztem. A 38. hét végén szültem nagyon könnyen, olyan gyorsan hogy még beöntésre sem volt idő. Hidd el ha nem fekszel mindig akkor a gravitáció is dolgozik és könnyebben tágulsz.

4 hónapos baba anyukája

2009. jún. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!