Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veletek is elöfordul, hogy...

Veletek is elöfordul, hogy bizonyos dolgokrol ugy hiszitek, ugy erzitek, hogy az a babatok akarata?

Figyelt kérdés
Irok nehany peldat: a terhessegem eleje ota egyszerüen nem szeretek piros szinü cuccokat felvenni, mert ugy erzem, hogy a babam utalja ezt a szint. Amikor elmentünk a gyerekszobaba tapetat venni, szinte nyil egyenesen mentem oda az egyik gyerek tapetahoz, es maximalisan meg voltam gyözödve, hogy ezt akarja. Meg sem neztem a többit, mert olyan volt az egesz, mintha ö vezetett volna ahhoz a konkret tapetahoz. Es meg sorolhatnam, de egyenlöre varom a ti erzeseiteket. :)
2009. jún. 13. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Érdekes amit írsz. Nem is gondolkodtam még ezen! Viszont ugyan így vagyok azzal hogy a piros színt szinte megutáltam mióta terhes lettem:))! De nem figyeltem meg több dolgot pedig lehet vannak:)! Üdv: 31 hetes km
2009. jún. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Sok ilyen horror-mozit áttam már! Arra vigyázz, odáig ne fajuljanak a dolgok, hogy a babád "azt súgja", innen most ugorj le, vagy hagyd el a férjed mer' nincs rá szükségünk mamuci, megleszünk mi ketten is magunknak...stb.
2009. jún. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
NEM.
2009. jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én még nem igazán éreztem így, nem nagyon hiszek benne, ez inkább csak olyan anyai ösztön szerintem, vagy pl. a tapéta esetében az ízléseden múllott, pont az tetszett meg a szemednek.

Amikor nem vagyok kismama, akkor is vannak ilyen öszöntös dolgok.

2009. jún. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!


Tény, hogy van magzati-anyai kommunikáció, ezt én is alátámasztom. Például én mindig jókat tudtam aludni, mert "megbeszélgettük", hogy kinek hogyan jó aludni. Ha oldalt neki nem volt kényelmes, jelezte és én a mmsik oldalra fordultam, vagy maradtam háton; de alvás közben nem ébresztett fel rugdosással , hogy neki nem jó. Valahogy érezte, hogy anyu szeret alcsizni :)

De konkrétan hogy ő döntötte volna el, hogy milyen rucit vegyek fel?Vagy milyen kisrucit vegyünk neki, vagy jó e kiságy neki avagy sem... ez kicsit belemegyarázás... bocsika, hogy kiírom,de ennyire nem tud "beleszólni" a dolgokba. Akkor még szex közben is figyelhetne , és mondhatná a magáét, hogy itt mi folyik kérem? :))... Ő igenis kommunikál veled, de azért ennyire nem,; sztem :)

2009. jún. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!