Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tippelnétek nekem is?! Hét + nem!

Tippelnétek nekem is?! Hét + nem!

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 23. 15:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók!

Köszönöm, hogy ilyen sokan tippeltetek, az egyikőtök el is találta, mégpedig a timszy25 nevű válaszoló, gratulálok neki!

Azaz: 22 hét és fiú!

Egyébéként a babám nagyobb a korához képest, nem tudom, hogy hova tudott így elbújni! :)

Mit gondoltok, megúszom kis hassal a terhességet? Vagy majd csak beindul?

2012. márc. 23. 18:45
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvasom a valaszokat, hatha mar megirtad a megfejtest. En innen ugy latom, hogy a mehed teteje meg boven koldok alatt van, ugyhogy 14-15 hetre tippelek.

De bocsi, azt sem tartom kizartnak, hogy puffadasos poci es akkor meg fiatalabb a terhesseg.

2012. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nah, ezt jol felre tippeltem. Ket kiugras van a pocidon, van egy "sarok" koldok alatt, meg egy felette, ezek szerint a felso a mehed teteje, a legfelso pedig kb a gyomrod.

Egyebkent meretugyileg nincs am vele gond, szerintem nem kicsi, nem is kell ettol nagyobbnak lenni, kb 45-60 dkg a baba ilyenkor, szerintem meretileg korrekt pocid van.

2012. márc. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
én 21re tippeltem volna,nekem is akkora,és engem is mindig fiatalabbnak néznek,mint ahogy láttam téged is:)örüljünk neki,lesz ez jóval nagyobb is:D
2012. márc. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 timszy25 ***** válasza:
100%

Szia!

Onnan sejtettem hogy kb nekem is ekkora volt 22 hetesen és nekem is kisfiú.Most vagyok 30 hetes és elég sokat nőtt úgyhogy szerintem neked is fog még.

2012. márc. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

Végülis nem számít, hogy mekkora a hasam, a lényeg, hogy a babával minden rendben van. :) És legalább, így még minden könnyebb. :) Most már hamarosan betöltöm a 24. hetet, de kb. még mindig ekkora. :)

2012. márc. 24. 08:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!