Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnék a netröl rendelni...

Szeretnék a netröl rendelni szülés utáni hasleszoritot. Honnan tudnék rendelni? Nem tudok boltbol venni, mert ágyhoz vagyok ˇ"kötözve", ugyan is vesz. terhes vagyok.

Figyelt kérdés
33 hetes kismama
2008. ápr. 14. 10:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Arra gondolok amit szülés után egyböl fel tudunk tenni,és hamarabb visszamegy a hasunk.
2008. ápr. 14. 10:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nézz szét a www.tesz-vesz.hu oldalon, vagy a www.vatera.hu oldalon. Itt lehet venni vadi új dolgokat is, de jó minőségű használt dolgokat is árulnak.
2008. ápr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy rendelni honnan tudsz, nem tudom, de az Anita Maternitynek nagyon jó a hasszorítója, állítható derékrésszel, drága, de megéri! Csak ajánlani tudom...
2008. ápr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is a www.teszvesz.hu (és nem tesz-vesz!!) és a www.vatera.hu oldalakat használom. Regisztrálni kell, kapsz postán egy azonososító levelet és utána tudsz vásárolni.

De ha kicsit nézelődsz, biztos találsz online üzleteket is, ahol lehet vásárolni, én is bele szoktam futni ilyenekbe...

2008. ápr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!