Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hányadik hét?...

Szerintetek hányadik hét? Tippelős!

Figyelt kérdés

Első baba lesz egyedül lakik benn, kiíváncsi vagyok ki kb. hány hetesnek tart. Sokan nagynak tartják a pocim, bár erős testalaktú vagyok.

A válszokat előre is köszönöm!Szép napot Nektek

[link]


2012. márc. 21. 16:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Mivel nemsokára megyek el így elárulom Nektek!

22 hetes vagyok és kisfiú lakik odabenn.

További szép estét Nektek!

A kismamáknak boldog babavárást!!:)

2012. márc. 21. 17:51
 12/14 anonim ***** válasza:
85%

21 het kornyekere tippelek. Abbol kiindulva, hogy milyen magasnak latszik a pocakod a ruha at.

A tobbi nem fontos, a pocak merete rengeteg dologtol fugg, kis terhesnek is lehet nagy hasa, ha gyengebb a hasfala es a harmincas hetekben is lehet apro a pocak, ha eros a hasizom. De a meh magassagabol altalaban lehet azert kovetkeztetni.

2012. márc. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy alkati dolog is. Bár ha azt veszem magamhoz képest szerintem egészen jól állok.

Amugy a baba a terhességi korhoz mérten mindig egy héttel nagyobb. Lehet talán ez is befolyásolja a dolgot.

Neked is köszönöm a válaszod azért.:)

2012. márc. 21. 20:20
 14/14 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok.

Most nezem, hogy elottem mar megadtad a megfejtest is, akkor direkt nem olvastam valaszokat, tippelosnel nem szoktam, mert ugy mar nem izgalmas. :)

2012. márc. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!