Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szombaton leszek 13 hetes...

Szombaton leszek 13 hetes terhes. Mikor fog, mikor kezd el nőni a hasim? Eddig egy picike dudor van ott, de észre sem lehet venni. Nem hiztam semmit, peddig sokat eszem. Lehet ilyen alkat vagyok?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 14. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én is beparáztam 12-13 hetesen,mert alig látszott,és én sem hiztam semmit.De most 18 hetesen már igen jol látszik,csak a hasira hiztam,lehet másnak nagyobb,de ahogy minden terhesség más minden pocak is más.Vki azt mondja jéé mekkora,vki h másnak ennyi idősen nagyobb,de már nem aggodok ezen,az a lényeg h a baba jol van és szépen fejlődik.Ami kell neki ugy is elveszi:-))Az egyik ismerősöm 8 hetes és jol látszk már neki,de 5 kg hizott,lehet azért.Jo babavárást!!!18 hetes kismama
2008. ápr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 17-18 hetesen kezdett látszani, de ez teljesen alkatfüggő. Ne aggódj!

27 hetes kismami

2008. ápr. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Nagyon szép baba várást kivánok nektek!
2008. ápr. 14. 10:51
 4/4 anonim ***** válasza:
En 17 hetes vagyok, alig latszik valami,senki nem veszi eszre, en viszon igen mert a regi nadragaimat nem tudom begombolni, pedig meg csak 3 kgt hiztam, viszont azt a masodik honapban.
2008. ápr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!