Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok es...

9 hetes terhes vagyok es pisileskor keves halvany barna is jott, mitol lehet, mit tegyek ellene vagy ez normalis?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha csak egyszer fordult elő, akkor semmit, mert normális. Ha viszont többször és egyre jobban, akkor mindenképp doki, kell rá gyógyszer!
2012. márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp doki minél hamarabb!
2012. márc. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem az orvosom mindig azt mondja, hogy a vérzés és a barnázás bármilyen mennyiségben is NEM normális a terhesség alatt.


Szerintem, hívd fel az orvosod és beszélj vele, vagy menj be a kórházba, ahol megnéznek. Mindenképpen fordulj orvoshoz!!

2012. márc. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj dokihoz. Lehet semmi gond,de lehet progeszteron pótlás kell.

Én vagyok a példa,hogy nem lehet általánosítani: előző terhességemnél amikor volt barnás pecsételésem,elvetéltem. A mostani terhességemnél pedig szerencsére semmi gond nincs már.

Progi pótlást kaptam mind a kétszer.


18hkm

2012. márc. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is sürgős orvost javaslok, nálam is ez vetélés volt, sajnos. Gyógyszert fogsz(sárgatest) remélem kapni, s teljes pihenés ágynyugalom.
2012. márc. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia


A 3-as vagyok! Voltál vagy legalább beszéltél orvossal?? Mi van veled?

2012. márc. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
sziaztok,ma delutanra mar ver is jott es a ultrahangos csaj megse mutatta a kisszivet ,fura is volt h mert nem hat sajnos elment a babuka:((((((naon szaaaaqr
2012. márc. 21. 22:52
 8/11 anonim ***** válasza:

Szegény!! Szívből sajnálom!


3-as voltam

2012. márc. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Őszintén sajnálom!

Jobbulást!

2012. márc. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Nagyon sajnálom én is, nálam a 12. hétben ment el, de a fejlődése már lelassult a 6 .hét környékén. Nálunk már addigra kész volt a félig kék és félig rózsaszín gyerekszoba. Nagyon megviselt, de néhány hét alatt túltettük magunkat,mert úgy fogtuk fel, hogy inkább most menjen el, mint később betegen szülessen, s 2 életet tegyen tönkre.Más hozadéka is volt, hogy elment a baba. Az akkori családi házat amiben laktunk meg akartuk venni, de aztán 1 évre rá nem akarták eladni, így nem sokkal később megvettünk egy bontásra ítélt parasztházat, jó nagy telekkel, amire én mindig is vágytam, szóval 2 év alatt, nagy nehezen, de szülői munkával sok év spórolással építettük fel a családi házunkat. Nemsokára be is tudunk majd költözni. Ez után a vetélés után sokáig nem estem teherbe, a férjem meg Lime-kóros lett, amiből fél év alatt kemény diétákkal és életmódváltással kigyógyult. Úgy volt, hogy nem is lehet majd normál úton babám, már a Kaáliban is megfordultam 1 inszeminációra, majd most dec. végén lett volna a következő, de 2 ünnep között nem csinálták meg. Jan. közepén kellett mennem, de akkor már nem kellett inszeminálni, mert csodák csodájára sok év után,( s az elő terhességnél gyógyszeres stimulációval) spontán teherbe estem.

Szóval ezt csak azért írom le, mert minden azértnek megvan a miértje. Szóval nálunk az eltelt 2,5 év várakozás után annyi minden jobbra fordult, s persze addigra már egy csomó tapasztalattal, orvosi élménnyel bölcsebbek lettünk, ami most jól jön.

Szóval most egy kicsit rossz lesz, de ki tudja mit hoz majd nektek is a holnap, a jövő hónap, vagy a jövő év. Nálunk sokat segített a vetélés után, hogy nem zárkóztunk be, hanem a családtagokkal is átbeszéltük, így nekik is könnyebb volt, mert nem volt tabu téma, s mi is megkönnyebbültünk. Sok sikert, s remélem te is hamarosan kismama lehetsz újra.

2012. márc. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!