Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ha a 12. UHn...

Szerintetek ha a 12. UHn Hajdú Krisztina 70%ra mondta, hogy a babánk kislány, akkor a 18. hetin érhet meglepetés, vagy ő azért nem hibázik?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ő csak akkor mondja meg a baba nemét ha biztos benne. Nekünk mindkét kislányt ő állapította meg először. A másodiknak alig 3 mpre látta csak mi van a lába között, de azóta más is megerősítette, hogy tényleg kislány.

Szóval vérprofi! Én mindig elhittem neki, amit mond.

2012. márc. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De jó! Nagyon köszi, hogy írtál :) Csak annyira beleéltük már magunkat. Természetesen mindegy, hogy pici lány, vagy kisfiú; de jó mielőbb tudni és úgy készülni :)
2012. márc. 19. 10:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem kötözködni akarok, de ha 70%-ra mondta, akkor bizony érhetnek még meglepetések. A 70 ugyanis nem 100.
2012. márc. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, 100%ra sosem mondják, csak ha kibújt :)
2012. márc. 19. 11:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Az Istenhegyin, ahol te is jártál, a 18. hetin biztosat mondanak. Sőt annyira jó a gépük, hogy te magad is látni fogod, hogy fiú, vagy lány. Tapasztalatból írom, a 18. héten mindkettőnél én magam megmondtam, mielőtt a doktornő megszólalt volna. A 12. héten nekem mindkettőt kislánynak mondta, pedig a második fiú.
2012. márc. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi is nála voltunk, és nekünk is 70%-ra mondta hogy kiscsaj. Még mindig az, bár még nem bújt ki.

39+6 hkm

2012. márc. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Nagyon köszönöm a válaszod, annyira örülök, hogy ezt írtad :) Boldog babavárást
2012. márc. 19. 16:21
 8/9 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló, akinél a 2. fiú lett, a 12. héten Hajdú Krisztina mondott kislányt? Csak mert a 13. héten ő nekem lányt mondott, a 16. héten a saját dokim meg fiút (és én is láttam a lába közvmit, ami nem köldökzsinór), és nem tudom, hogy a 13. hét korai volt még, és emiatt tévedhetett-e a doktornő...
2012. szept. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

12+3 hetesen nekem tutira lányt mondott, 20 hetesen voltam 4d-n máshol és akkora fütyi volt hogy csakna.

nem kérdeztem de ő mondta hogy ez lány

nem az lett

2013. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!