Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma töltöttem be a 17. hetet...

Ma töltöttem be a 17. hetet és alig látszik a pocim, pedig vékony vagyok nagyon; szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
A pici puffadás szerű has elég hamar megvolt, de nem igazán nőtt :(
2012. márc. 18. 14:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
olyan aranyos a kis pocakotok:)gratula
2012. márc. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem szépen látszik már. :) Vagyis egy ismeretlennek még nem tűnik fel, de aki ismer, azért látja. Nekem is ilyesmi volt ennyi idősen, (43kg-osan kezdtem a terhességet), és sokáig vagy a 20-as hetek elejéig csak jóllakottnak néztem ki. :)
2012. márc. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

17 hetesen nekem is ilyen volt, és 11 héttel később pedig már ilyen: [link]


Most meg még hatszor ekkora (érzetre mindenképp!):)))


Nagyon szép poci, és hatalmas lesz, ne aggódj, alig tudsz majd kikelni az ágyból! :)) Ha meg nem lesz hatalmas, akkor örülj, hogy majd ki tudsz kelni az ágyból! :)

Sok boldogságot!


33 hetes km

2012. márc. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Kedves 33 hetes Kismama :) Nagyon köszönöm a választ; megnyugodtam, akkor majd most fog nőni csak igazán és hirtelen :) Nagyon tetszett a képed, és gratulálok a babához. Már nincs sok időd hátra, nemsokára babázhatsz :) Könnyű szülést ;)
2012. márc. 20. 18:19
 15/16 anonim ***** válasza:

nekem 23 hetes ekkora [link] és mindenki azt mondja hogy kicsi, meg nem is látszik -.-

ne aggódj :) most engem is megnyugtattak hogy tök normális mert egyénfüggö

2012. márc. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szintén 17 hetes kismama vagyok és megnyugodhatsz,de az enyém még a tiédnél is kisebb:)
2012. márc. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!