Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16hetes terhes vagyok. Tegnap...

16hetes terhes vagyok. Tegnap este, meg tegnapelőtt este lefeküdtem, és a hasam alján kis mocorgást éreztem. Lehet, hogy a babóm mozdult meg? Amúgy az első babát várjuk:).

Figyelt kérdés
2008. ápr. 13. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, már lehet a baba :-) Általában 17-20 hetesen kezdenek el mocorogni, de van akinél előbb. Jó babavárást!
2008. ápr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 18 hetes vagyok és én is érzem ezt a kis fura mocorgást, ha fekszek.Kb. 3 napja érzem ezt, és egyre biztosabb vagyok benne, hogy ez a baba, de azért várom azt a határozott mozdulatot ami már kétséget kizárva Ő lesz! Figyelgesd!Sok boldogságot
2008. ápr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gratulálok szerintem igen. 18 hetes vagyok, és 16 hetesen már elkezdtem érezni apró mozdulásokat köldök alatt, nem mertem ráfogni de mostanra mindennaposak és erősebbek, és most már biztos vagyok benne hogy akkor is ő volt!! :)

Pedig azt mondják első babánál sokkal később lehet érezni sőtt akin van felesleg még később, nos szerintem ez is egyénfüggő! A másik hogy már 10-12 hetesen is mozognak csak nagyon gyengécskék még, ez baba és mama függő is!!! Boldog babavárást

2008. ápr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!