Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méhszáj amikor kinyílik,...

A méhszáj amikor kinyílik, nem szülés előtt, hanem előbb. azt érezni, jár görccsel?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 12. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én nem éreztem semmit
2008. ápr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem voltak enyhe gorcseim kb 5 nappal szules elott majd 2 nappal elotte meg enyhen vereztem is a tagulastol.
2008. ápr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Általában nem érezni, a vizsgálat során szokott kiderülni, hogy nyitva van a méhszáj.

De a görcsökből kell arra gondolni, hogy tágulhatsz, ezért mindenképp mutasd meg magad dokinak.

2008. ápr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szia,én begörcsöltem 2 hete,korházba is kerültem,de már akkor beindult a szülés és külsö-belsö méhszájam egyaránt kinyilt.infuzioval leállitották a szülést és most csak feküdnöm lehet szigoruan,de már itthon,33 hetes kismama.
2008. ápr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem rettenetesen fájt a derekam,el is zsibbadt.
2008. ápr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!