Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes vagyok és eddig...

7 hetes vagyok és eddig mindig úgy ébredtem hajnalban hogy pisilni kellet ma hajnalban meg nem kellet ez jelent valami rosszat?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 12. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Valószínű kevesebb folyadékot ittál tegnap este.
2008. ápr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is hol félóránként pisilok, éjjel is felkelek, hol pedig alig és még reggel sem kell. Függ attól is hol helyezkedik el a baba, mennyi folyadékot iszol. Ne vedd ilyen drasztikusan komolyan az ilyen dolgokat. Teljesen normális hogy egyszer hamarabb egyszer később kell pisilnunk (az is lehet, hogy amikor a baba a hugyhólyagon "bulizik", akkor előbb kell menned). Ahhoz sok idő van még vissza a terhességedből, hogy ilyen apróságnak ekkora aggodalmat tulajdoníts. Lehet nálad is lesz majd olyan is, hogy zsibbadnak az ujjaid, kívánsz valamit enni, majd másnap már mást kívánsz, szorulás is előfordulhat, magas vérnyomás időjárás változás előtt pár napig (140/75ig nincs gond, ha nem állandósul). Ezek a terhesség velejárói lehetnek, kinél melyik jön elő. A kellemes dolgokat is vedd észre, ne csak azt, ami idegesít feleslegesen. Boldog babavárást és kitartást a tünetekhez. Üdv.: 25 hetes kismama
2008. ápr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, semmi baj,fogsz még sietni a wc-re:-) ne aggódj.boldog babavárást!
2008. ápr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát én nem tudom, hogy ezeket a kérdéseket hogy meritek feltenni? Amikor nem voltál terhes akkor mindig abban az időben pisiltél????

Soha senki sem iszik minden áldott nap ugyanakkor, meg pisil ugyanakkor!

Ez a kérdés túlzás!

2008. ápr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ha te is ilyen nehezen estél volna teherbe akkor neked is minden apróság feltünne 3és fél éve szeretnénk és csak most estem teherbe ez az elözö hozzászólónak írom. A többieknek köszi a válaszokat
2008. ápr. 12. 19:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak üzenem, hogyha valami baja van a világgal, ne itt tombolja ki magát, mi szükség van arra, hogy feleslegesen megbántson másokat?!! Senki nem kiváncsi rá, tartsa meg magának a bunkó megjegyzéseit!!

na szóval én megértelek teljesen. mégpedig azért mert amikor kiderült, hogy terhes vagyok, a sógornőm roppant tapintatlanul (bár akkor már ismét 28 hetes terhesen) de elmesélte, hogy amikor elhalt a babája utólag milyen tüneteket vett észre magán.. na onnantól nem volt egy nyugodt percem sem, amig le nem telt au első 13 hét.. Ne hallgass senkire, bizzál az ösztöneidben! ez a legnehetebb időszak, amig még nem mozog a baba, nem tudni mi van vele.. de a terhesség sajnos erről szól, állandó izgalom, félelem. meg kell tanulnod felülkerekedni a félelmeiden, különben nagyon nehéz időszak vár rád!! De gondolj csak bele, ha nem vérzel, nincs semmi görcsölésed, akkor minden rendben van!! Tudod a pozitiv gondolkodás!! a negativ dolgok bevonzzák magukat.. nekem is több évembe telt mire sikerült a baba, aki nem esik át ezen, nem is értheti mit érzel most. Meg még azt tanácsolnám, hogy ha vannak kételyeid, hivd fel az orvosod, ő biztos meg fog nyugtatni.. de hidd el, minden rendben, s Te is meg fogsz nyugodni.. tereld el a figyelmed!24 hetes kismama

2008. ápr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon gáz. Valószínű nem ittál annyi folyadékot lefekvés elött , mint előző nap.

De szólj a dokinak lehet vmi komoly:-)

2008. ápr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

remélem olvasod kedves kérdező és egyik válaszoló nehogy azt hidjétek hogy nekem gondom a világgal. de az orvos ki fig röhögni, hogy ilyennel zavarod, hogy ma nem akkor pisiltem, mint tegnap ez ostobaság!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ez már igencsak túlzás gyerekes dolog! mert terhes vagy nem azt jelenti, hogy neked mindig ugyanakkor kell pisikélned!!!!!!!!!!!!!!!!!!

azelőtt mindig hajnali óra .perckor, másodperckor pisiltél? áh hagyjuk mert ez már túlzás amit itt feltesztek kérdésnek

2008. ápr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!