Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » És a szolárium árthat a...

És a szolárium árthat a babának terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Igen, mert felmelegítheti a magzatvizet, azért nem szokták ajánlani tudomásom szerint.
2009. jún. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Plussz vérbőséget okoz ami pedig vetélést okozhat.
2009. jún. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Májfoltok? Nekem sajnos elhalt a terhességem a 9. héten, a műtét után elmentem egy párszor szoliba regenerálódni és észre vettem, hogy a szám felett sötétebb a bőröm, májfoltos lett. Csak arra tudok gondolni, hogy a hormonháztartásom akkor még nem állt helyre és azért jöttek ki a májfoltok. Én már ezért sem javasolnám a szolizást.
2009. jún. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Erre kiváncsi voltam én is,mert az első hetekben -amég nem tudtam h terhes vagyok-szoliztam.

Azóta természetesen nem,de hát a nap is felmelegíti akkor a magzatvizet...akkor azt sem szabad?

Azt hallottam h jót tesz a mérsékelt napozás.

Most akkor?

2009. jún. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

A Napot a D-vitamin miatt ajánlják, de nem sokáig, csak pár percre (annyi idő alatt nem melegszik fel a magzatvíz)

Üdv.: 27 heteske

2009. jún. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Nekem doki mondta, hogy káros hatása nincs a magzatra. De amiket felsoroltatok, az előfordulhat. Azt olvastam, ha valaki menni akkar, menjen, de inkább többsször, kevesebb időre (a felmelegedés miatt).
2009. jún. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
A napon nem melegszik fel a magzatviz mert amikor erzed, hogy mar nagyon meleg a nap a pocinak akkor letakarod de soliban a ventilator miatt nem erzed es 10 perc alatt akkora uv mennyiseget kapsz mint rendes napon egy ora alatt. Hirtelen melegiti fel a magzatvizet a nappal ellentetben. A naprol mindig arnyekba lehet huzodni ha forronak, tul melegnek erzed a pocit de a szoliba megya ventilator es mesterseges uv-nal nem erzed annyira a felmelegedest. Persze nem mondom, hogy barmi baj lesz vagy allati veszelyes de en szemely szerint nem jarok.
2009. jún. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

Igaza van az utolsó hozzászólónak,én sem kockáztatnám.


Amúgy voltam szoliba mikor még nem tudtam,hogy terhes vagyok,de ahogy megtudtam már nem jártam pont a föntiekben leírtak miatt.Nekem nem ér annyit a barna bőr,hogy bármi baja legyen a picinek. Lesz még időm napozni/szolizni...9hónap nem a világ vége.

De ez csak az én véleményem.

38+2 kismama

2009. jún. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!